Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, van valami új képessé...

Anyukák, van valami új képességetek/tulajdonságotok/testi tünetetek a szülésetek óta? Bőv. Lent!

Figyelt kérdés

Ne nézzetek őrültnek a kérdésem miatt, természetesen nem olyanra gondolok, hogy tudtok repülni amióta gyereketek van, vagy akármi :)

Hanem valami olyan dologra, ami a szülésetek előtt nem volt (a gyereken kívül :))


Csak hogy egy példát hozzak az életemből: a terhességem alatt elképesztő lett a szaglásom, és ez a szülés után is megmaradt, pedig régen teljesen átlagos voltam ilyen téren. Sajnos kellemetlen újdonságom is van, nagyon izzadós lettem, ez a szülés után 1-2 nappal kezdődött, azt mondták elmúlik, de lassan 1 éve szültem, és még mindig ez van.. nincs kellemetlen szaga, csak egyszerűen többször verejtékezem. Nektek vannak ilyen dolgaitok?


2014. máj. 31. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Közel annyi kiló vagyok mint terhesség előtt, de szülés után valahogy nagy maradt a lábam. 1 számmal nagyobb cipőkre kellett cserélnem az egész cipőtáramat :S És a jegygyűrű se jön fel... megakad a csonton.
2014. máj. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nem vagyok olyan fazos, mint regen voltam. sajnos, bar en nem izzadok tobbet, mint azelott, a verejtekem illata megvaltozott, szamomra kellemetlenebb, szurosabb lett. de legalabb a menzeszem rovidebb ;-)
2014. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem a hallásom lett nagyon jó szülés után. Minden apró neszre felriadok, ezer kilométerről meghallom a vonat hangját, pedig messze lakunk a sínektől. Ha bedugva marad a telefontöltő, akkor annak is hallom azt az érdekes búgó hangját.
2014. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
képes vagyok kevesebb óra alvással is végig bírni a napot...nálam ez nagy szó,mert 8 óra alvás volt a minimum gyerek előtt,ami kellett a normális naphoz:)
2014. máj. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nekem lett egy" szuper képességem", ha làzas a fiam homlok puszival pontosan megtudom mondani mennyi a làza (utàna természetesen megmérem làzméröve isl és mindig pontosan annyi.)
2014. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Most, hogy olvasom, a tel.töltő zúgását én is hallom, barátnőmnek is nőtt a lába, nekem az egyik, így lett egyforma. Balkezes vagyok, de mivel sokszor kellett, a jobbkezem sokat ügyesedett.
2014. máj. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok már válogatós kaja terén és nem veúagyok annyira fázós mint voltam és elég kevesebbet aludnom
2014. máj. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
Meg tudom mosni a hátamat a melleimmel...
2014. máj. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
miért lettem lepontozva??én tényleg soha nem hittem volna hgy 5 óra alvás is elég nekem,vagy még kevesebb...
2014. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8. razkodok a rohogestol B-)
2014. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!