Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a ramenos...

Mit kezdjek ezzel a ramenos noszemellyel?

Figyelt kérdés
Egy osztalyba jarnak a gyerekeink,es nehe megker, hogy hozzam mar el az o gyereket is,mert keson er erte,olyan a munkaja,hogy eppen beesne az iskolai ugyelet vegere. Hazafelejovet neki utba esunk,itt felveszi a gyereket. Ezzel nincs is gond,mert ugyis megyek az enyemert,ugyis itt jon haza az anyja,miert ne hoznam el. De. Mostmar rendszert uz belole,van hogy egy heten keresztul en hozom a kislanyt,aztan mikor ideer,itt ul 5-7ig,nem mondja,de tudom,hogy azert mert mar nem akar hazamenni azelott hogy felveszi a ferjet,mert megy erte a munkahelyere. Meg se kerdezi maradhat e. Hozzateszem,hogy azert intelligens de piszkos nsgy manipulator,erre tegnap jottem ra. Tegnap szabadsagot vett ki,mert bemutato ora volt a suliban. Aztan hiv 10 korul,hogy a lanxomat hozom e ebed utan,mert akkor kellett ertuk menni. Mondom,persze. Es hogy elhoznam e az ovet is mert olyan rosszul van-kutya baja se volt-nem akarbalesetet okozni. Pfffff. Mondtam h nem,mert nem haza megyek. Hat basszus,na kikeltem magambol. Ilyet!!!!! Ja es a ferje is szabin volt. Plusz meg azt hiszi vagy azt akarja hinni hogy a lanyaink olyan csodalatos baratnok,holott az o kolyke egy szemtelen kis fruska,koszonni sem tud 8 evesen,semmit nem koszon meg,elvarja hogy kinyissam neki a kocsisjtott. Hat ez odaba...Mondtsm neki nem tul kedvesen hogy mirevar,fogja meg es szalljon kifele,mert en biztos nem nyitom ki neki. A gyerekeink 8 even keresztul egy osztalyba fognak jarni,nem akarok haragban lenni ezzel a novel,nem akarok konfrontalodni. Hogy lehet leepiteni ugy h ne sertsem meg? Mert meg fog az tuti,olyan. Mert vegulis ugyis megyek a gyerekemert es ugyis itt jon haza....ez neki tokeletes erv,es ezzel tart "sakkban".Ja es olyan fura mert kb mindennap felhiv ilyen,olyan iskolai ugy miatt,eskuszom nem ertem miert. En sosem hivok senkit,max a tsnitonot ha kerdesem van. Kesz vagyok tole.
2014. jún. 12. 12:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom minek hagytad egyáltalán,hogy idáig fajuljon.Mond meg hogy sajnos nem fogod tudni elhozni a gyerekét,mert egyéb programotok lesz délutánonként,találj ki valamit,anyukád,anyósod ápolásra szorult,plusz otthoni melót válaltál,angolra,kézműves foglalkozásra járatod a gyereket.Gyakorlatilag ingyen babysitter vagy most!
2014. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
De o ezt nem erzi mar cikinek? Ha olvasas alapjan masnak is gaz,o azt gondolja h hulye vagyok?
2014. jún. 12. 12:33
 3/19 anonim ***** válasza:

nagyon meg tudlak érteni. Tőlem meg azt várná egy b.nőm, hogy hordjam haza az oviból a kisfiát délben, mert az nem szeret oviba járni, én meg úgyis itthon vagyok még gyesen. Ígértem neki, hogy jó persze, de nem tartom be.

Amúgy az első hozzászólóval egyet értek, találj ki valamit. Mondd, hogy ha vészhelyzet van, akkor legfeljebb elhozod, de most már rendszeresen nem fogod tudni, mert programod adódott. Úgyis itt az évvége, van rá egy egész nyarad, hogy kitaláld...

2014. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
igen, azt hiszi hogy te hülye vagy, és úgyis megcsinálod, amit kér, mert rájött, hogy kedves, segítőkész ember vagy, ő viszont kihasznált eddig nagyon csúnyán, szóval barátnak nem lenne jó
2014. jún. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem is az a megoldás, ha mindig kitalálsz Te is valamit, hogy most épp hova kell mennetek. Különóra, fagyizás, nagyi stb... Még ha tudja is esetleg, hogy nem igaz, 1-2hét után biztos leesik neki a dolog és nem hív többet.

Én egy kollégámmal voltam hasonló szituban, ingyen taxinak használt hónapokig. Vigyem már haza, vegyem már fel, mikor neki is van kocsija, csak gondolom sajnálja az üzemanyagot. Az elején én is úgy voltam vele, hogy belefér, hiszen nem nagy kitérő, mert egy kerületben lakunk. Meg úgy voltam vele, hogy egyik héten az enyémmel, másik héten az Ő autójával megyünk. A cég kifizette neki a bérlet árát, amit természtesen nem vett meg, csak ismerőstől kért számlát, és közben én fuvaroztam a fenekét. Amikor megelégeltem és is mindig kitaláltam valamit, hogy most épp miért nem tudom elvinni. Azóta kocsival jár :)

2014. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen hülyének néz.Vannak ilyen emberek akik a végletekig kihasználhatóak,és mindig vannak olyanok akik ki is használják őket.Lehet nem is kellene semmit kitalálnod,hanem kerek perec megmondani,hogy te befejezed az ingyenes babysittelést.
2014. jún. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem igazan akarok semmit kitalalni,csak a valosagot ha epp ugy van. De azmondjuk igaz h nem tudjuk szervezni a delutant mert mar hozom a kolykot. 1x volt olyan h szinten egesz heten hozni kellett agyereket,de kozbejott 2x is mas,lemondtam. Erdekes mod meg tudta oldani,o ment a gyerekert mindketszer. De ez nem volt eleg neki,utana is megkert sokszor,es sokszor egesz hetig hozni kellett. Pl ma is. Felek a nyartol h majdhozni akarja. Meg baratkozni akarnak velunk de mi nrm. 1x meghivtak magukhoz,total meglepodtem,nem vagyunk meg haverok se. Ott voltak az o barataik is meg mi. Tok hulyen ereztem magam. Eskuszuom besz..tam hogy vmi orgiat akarnak,olyan szinten volt erdekes ez a helyzet. Persze atelve egesz mas mint itt olvasva. Arra is gondoltam h teljesen idoben vegez a munkahelyen,csak neki kenyelmesebb menet kozben felvenni a gyereket mint meg plusz kiterot tenni. Hat lehet tennek ra nagyobb osszeget hogy igy van. Foleg a tegnapi hivasa utan. Ott levert a firelem :/
2014. jún. 12. 13:35
 8/19 A kérdező kommentje:

Most nezem a munkahelyen az ugyfelfogadasi idot,ablak mogott ul. Bemasolom.Nyitvatartás


Ügyfélfogadáshétfő, szerda, csütörtök: 8.00-12.00 és 13.00-15.00kedd: 8.00-12.00péntek: nincs ügyfélfogadás


Lehet h maradnia kell ezen az idon tul is?

2014. jún. 12. 13:49
 9/19 anonim ***** válasza:

Én nem venném fel a telefont.

Mond hogy olyan dolgod volt hogy nem tudtad felvenni. Sajnálod. Majd másnap sem és harmadnap sem és utána sem veszed fel a telefont. Nem kötelességed felkapkodni neki a telót, lehet neked dolgod is.

2014. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Jajj,istenem,meghulyulok.

Az a baj hnem vagyok olyan,ha nem vszem fel vkinek visszahivom. De annyira tele van a kis tokom,h lehet ezt a muveletet veghezviszem. De amugy mindennap hiv vmiert. Multkor olyan miatt h visszakerdeztem hogy eeees? Most mit csinaljak,mit mondjak????. Rendesen olyan mintha hallani akarna a hangom azert hivogatna.

2014. jún. 12. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!