Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szép, több keresztnévbő...

Milyen szép, több keresztnévből álló keresztneveket hallottatok már?

Figyelt kérdés
fiú-lány nevek egyaránt. pl. Annamária

2014. jún. 19. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Annabella, Annamira (nagyon sok Anna- előtagú van, de nekem csak ez a kettő tetszik), Emmaróza, Hannaróza... Fiúnevekből meg nem is tudom, van-e ilyen dupla egyáltalán.
2014. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Jóskapista.
2014. jún. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kedves második válaszoló ez nagyon összeillő név,de 2 becenév! valóban létezik így keresztnévként?
2014. jún. 20. 00:17
 4/7 anonim ***** válasza:

jóskapista :DDDD


Annabella,Izabella

fiúnévben nem tudom van-e ilyen...persze leszámítva a Jóskapistát:)

2014. jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

Annabella, Annakata, Annaléna, Annaliza, Annamária, Annamira, Annamíra, Annaregina, Annaréka, Annarita, Annaróza, Annavera, Annavirág, Bíboranna, Csillagvirág, Dorabella, Emmaróza, Hannadóra, Hannaliza, Hannaróza, Julianna, Lilianna, Marianna, Mirabella, Rózamari, Rozanna, Zsófianna, Zsuzsanna...

...talán, mert lánynévből még rengeteg az anna, bella végű, de ebből sok név lehet, hogy nem kettős, hanem inkább becézés vagy csak véletlen egybeesés miatt alakulhatott így.

[link]

2014. jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magdaléna.
2014. jún. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Bíboranna tetszik, bár azt hiszem mi külön fogjuk adni.
2014. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!