Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dm-es Alverde baby natúr...

Dm-es Alverde baby natúr babafürdetőt és popsikrémet használhatok 4 hónapos kislányomnak?

Figyelt kérdés
Utánaolvastam, hogy a gyógyszertári kőolajos, az Alverdének szebbek az összetevői.

2014. jún. 25. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
A popsikrémet nem ismerem, de a fürdető-sampont igen. Mi az ekcémás lányomnak is ezt használjuk ha nem erős az ekcémája (mert akkor olajos Linola fett kell rá). Abszolút nem irritál. Megbízom ebben a termékben, a sógorom gyógyszerész-kutató és ő javasolta, hogy hagyjuk el a gyógyszertárit és nem csak a kőolaj származékok miatt. Szerintem nyugodtan lecserélheted erre.
2014. jún. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én a Babylove és a Babydream termékeit ajánlom inkább. A Babylove a DM, a Babydream pedig a Rossmann terméke.

Az Alverde Baby meg az Alverde arcra és testre kenhető termékei tele vannak alkohollal.

Többen írták a kremmania.hu-n, hogy ez a fürdető is tele van rakva alkohollal.

Egyszer én is megvettem magamnak, mivel érzékeny a bőröm. Már egy használat után viszkető pattanás lett rajtam. A szagot is igazolom, én is éreztem belőle.

Büdös és irritált is lett a bőröm tőle.

Az illatmentes sensitive Babylove és Babydream termékeket ajánlom az Alverde Baby helyett. Azok tényleg jók. A mai napig én is azokat használom.

2016. máj. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!