Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Júnó, Kimberli, Főbe, Májte,...

Júnó, Kimberli, Főbe, Májte, Hanna, Ágota, Jamuná. Melyik a legszebb?

Figyelt kérdés

2014. jún. 27. 19:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Hanna szép, az Ágota semleges. A többin jót nevettem..
2014. jún. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

Júnó - Did you know that egy istenségről elnevezni gyereket egy kicsit merész? Olyan, mintha beképzelt lennél, közben meg lehet, hogy nem is, de egyébként nem rossz név, de vannak nála sokkal szebbek is.

Kimberli - Ezt meghagynám külföldi emberkéknek

Főbe - főben járó bűnre asszociálok, gondolom a Phoebe/"Fibi" nevet szerették volna emigyen magyarosítani:D De Mo-n a Fibit se add; mert az is durva lenne, mielőtt rákapnál!!:)

Májte - Hát, figyelj már, te, én ezt nem adnám, de nagyon nem:) ^^

Hanna- Ez átlagos név, vannak nála sokkal szebbek.

Ágota - Ez olyan, mint a Hanna

Jamuná - Ezt nem tom honnan szedted, de magyarnak elég brutál név lenne.

Szóval ez remélem, vagy kamu, vagy könyvbe kell szereplőnek, de ha meg könyvbe, akkor nem az alapján kéne választani, hogy melyik a legszebb, hanem, hogy melyik passzol legjobban adott karakterhez.

Nagyon nehéz kérdés, hogy melyik a legszebb. De asszem, a Kimberli.

2014. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%
*szóval h mintha te ellennél szállva magadtól ,hogy egy istennőt szültél. (Előzőhöz még)
2014. jún. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 zabmester ***** válasza:
58%
Egyiket sem adnám a gyerekemnek, bár a Hanna és az Ágota még vállalható. Mondjuk a Kimberli szerintem egy egész szép név lenne, de fonetikusan leírva röhejes.
2014. jún. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a Kimberli nagyon tetszik, ezt adnám. A Hanna is szép, de túl gyakori, a többi nekem nem jön be.
2014. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Julie S ***** válasza:
63%
A Juno izgalmas, nekem tetszik. Es volt egy kedves matektanarnom, akit Agotanak hivtak, szerintem ez is szep nev. Hannabol rengeteg van, kicsit unalmas. A tobbi furcsa es nem tetszik.
2014. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
79%
A Mayte szép név ( \Prince feleségét hívták így) DE. Magyarországon, plusz fonetikusan leírva, magyar vezetéknévvel?
2014. jún. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%

Csak a Hanna!


A Kimberly sem rossz, így y-nal!

2014. jún. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
43%

Jézusom, ez most egy vicc, ugye?? Számomra csak egy név van, ami vállalható: Hanna. A többi az borzalmas.


Junó: tök mindegy, hogy egy istenség vagy amerikai terhes tinilány, így is meg úgy is gáz

Kimberli: maximum y-al egy olyan országban, ahol ez az írásmód

Főbe: nekem a Jóbarátokból Phoebe jut eszembe (vagy az Ahogy tetszik egyik szereplője), ugyanaz a véleményem mint az előző névről

Májté, Jamuná: ????

Ágota: nekem ez túl öreges név... mondjuk 18 éves kor felett elmegy, de egy kisgyerekkel kiszúrás

2014. jún. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
67%
Legfeljebb az Ágota, de nem nevezném így a gyerekemet. A Hanna unalmas (meg egy mély sóhajjal egybekötött nyögésre emlékeztet a hangzása) a többi meg idegen számomra.
2014. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!