Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan akinek...

091308 kérdése:

Van köztetek olyan akinek Paula nevű kislánya van? Szokták csúfolni a Paula a boci reklámmal?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekünk ez a név, és a vezetéknévhez is nagyon illik, és ezt szerettük volna adni a kislányunknak, de volt aki szólt, hogy ez így kicseszés a kislánnyal a bocis reklám miatt..már csak 5 hetünk van, ezért sürgető lenne a név véglegesítése..

2014. júl. 1. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mire eljutna odáig hogy bárki is csúfolja miatta, addigra lejárt lemez lesz ez a puding reklám, nyugi, minden nevet lehet csúfolni, mellesleg a gyerekek köztük az én fiaim is imádják ezt a desszertet! :)
2014. júl. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Legyen Paulina. A Paula annyira komolynak tűnik! A Paulinát pedig lehet becézni is pl. Lina :)
2014. júl. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nyugi mindenkit lehet csúfolni. Ez a reklám most megy, de lehet 1-2 év múlva már senki nem fog emlékezni rá. Jön majd egy másik boci :) ki tudja hogy fogják hívni.....

De a Szilvia a papírtörlő, Tomi a mosópor.... és mégis vígan élnek emberek ezekkel a névvel csúfolódás nélkül is.

Ha ez tetszik akkor hajrá nem kicseszés szerintem.

2014. júl. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Pauláról mindig s Mézga család Paulája jut eszembe.Nekem is jobban tetszik a Paulina.Szerintem lágyabb,kedvesebb.
2014. júl. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mièrt lettem lepontozva? :O 2.voltam
2014. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a biztatást, már teljesen kétségbe estünk, így sokat segítettetek! nekünk is a Paulina volt a B terv, de már annyira beleszerettünk a Paulába, hogy így már az is kompromisszumnak tűnik..
2014. júl. 2. 09:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyik nap pont ezen gondolkoztam esküszöm, hogy ha van ilyen nevű gyerek tuti piszkálják. De fene tudja. Lehet addigra lecseng, bár nem biztos. Döntsétek el, hogy akartok-e kockáztatni. :/
2014. júl. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!