Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudtok nekem szép egyedi...

Tudtok nekem szép egyedi kisfiú neveket? Minnél rövidebbet.

Figyelt kérdés
Ádám Andor lesz de szeretnénk egy 2. nevet mert apuka és nagypapa is Andor:)

2014. júl. 1. 11:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
András, bár tudom hogy ez nem éppen rövid és nem is túl egyedi. Számomra szép :)
2014. júl. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
50%
Tas
2014. júl. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de ha a vezetéknév is egy keresztnév, szerintem ne adj második keresztnevet. Olyan lesz, mint egy felsorolás. Nekem is ilyen nevem van...
2014. júl. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
100%
Raul
2014. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Az én fiam Ádám(apja után) Noel. De sokak tuti lepontoznak a Noel miatt,de nekünk ez tetszett :) !

Amit még adtam volna:

Ábel

Áron

Noé

Nimród

2014. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%

Az en véleményem szerint, ha mar mindenképpen harom nevet akarsz, akkor valami különlegesebb, hosszabb nevet válassz es az legyen az elso keresztneve. Pl Ádám Bernárd Andor


Rövid nevek amúgy: Aba, Ali, Ata, Bàn, Ben, Bod, Cvi, Dés, Dov, Ede, Éli, Erk, Ete, Gál, Hős, Ivó, Jób, Kál, Kos, Lél, Leó, Mór, Odó, Ond, Örs, Pál, Sém, Som, Tar, Tas, Teó, Údó, avid



OFF Hat mit mondjak, nem piskóta nevek vannak....

2014. júl. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem is egy 2. keresztnévvel már nagyon felsorolás jellege lenne a kisfiatok nevének,de mondjuk, ha neked is egyszerű veteték neved van,akkor kaphatná kötőjelesen, vagy más összeállításban, így mégsem lenne teljesen ugyan az,mint apának vagy nagyapának a neve...bár azzal sincs gond, ha ugyan az a nevük persze!

2014. júl. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Zénó
2014. júl. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
11:24: Igazad van, én olyat nevet láttam, hogy Sándor Elemér Róbert, mint egy betűzés, nem annyira szerencsés.
2014. júl. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen név mellé én se választanék be egy harmadikat, de ha nagyon ragaszkodsz hozzá, nekem pl az Ignác tetszik.
2014. júl. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!