Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kazincbarcika-Miskolc környéké...

Kazincbarcika-Miskolc környékén milyen látnivalót ajánlanátok egy 2 éves kisfiúval?

Figyelt kérdés

2014. júl. 2. 11:49
 1/3 acelsziv ***** válasza:
Diósgyőr vadaspark, Szilvásvárad, Barlangfürdő.
2014. júl. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kazincbarcikai születésű vagyok. A miskolc-tapolcai barlangfürdőt imádtam gyerekkoromban, Barcikán van egy szép csónakázótó, ott lehet egy nagyot sétálni, játszóterezni, aztán eszembe jutott az aggteleki cseppkőbarlang. Igaz, hogy az nem Miskolc-Barcika, de egy rövidebb autóút, és nagyon megéri. Ugyanígy az első válaszoló tippje is nagyon remek, Szilvásváradon az ősemberbarlang, imádom. Vagy Egerben a vár, Egerszalókon pedig a fürdő. Ez mind nem nagy távolság!
2014. júl. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tapolcára mennék ki Miskolcon, nagy játszótér, csónakázótó, barlangfürdő, szép park, bobpálya van ott.
2014. júl. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!