Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baj ha 3,5 évesemnek nem...

Baj ha 3,5 évesemnek nem veszek külön naptejet hanem a mienket használja?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen



2014. júl. 8. 17:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi baj volna ebből?

Nekem max azért volt külön, mert nekik mindig 50-es faktorút vettünk, nekünk meg... hát amire jutott. :D

2014. júl. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
de hanyas faktorú? mert itt többféle is van a linken.
2014. júl. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
30-as faktor. Nivea Sun Protect Refresh pumpás napspray.
2014. júl. 8. 17:59
 4/7 A kérdező kommentje:

Amit most szoktak reklámozni.

28 éves vagyok és visszaemlékezve engem is felnőtt Niveával kentek a szüleim amikor nyaraltunk. Nem lett semmi bajom, túléltem.

2014. júl. 8. 18:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vennék neki 50-est. Mondjuk a lányom és én is fehér bőrűek vagyunk nagyon. A 30-as naptejjel én szarrá égtem fél óra alatt.
2014. júl. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én vennék neki külön gyerekeknek valót. Nem ugyanolyan a felnőtteknek szánt naptej, mert kémiai elven működik, a gyerekeknek való pedig olyan szemcséket tartalmaz, ami visszaveri a napsugarat, és nincsenek benne káros vegyszerek.

Engem is sima felnőtt naptejjel kentek gyerekkoromban, és nekem sem lett tőle bajom, de ettől még lehet, hogy másnak meg baja lesz tőle, én biztosra megyek inkább, amennyire lehet.

2014. júl. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nézz utána az ózon réteg minőségének ma és 30 éve, meg hogy a nivea krém mennyiben változott összetételre, a mai gyerekek miben mások, a tudomány mennyiben fejlettebb annál, amit a szocializmus engedett tudnunk a kemikáliákról, stb.


ha ez megvolt, akkor vegyél egy 50 faktoros naptejet a gyereknek, és ne ezzel kend:)


27l

2014. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!