Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alkoholmentes gyümőlcsös sört...

Alkoholmentes gyümőlcsös sört kisgyereknek?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 21:21
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
Nem tartom helyénvalónak...
2014. júl. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is teljesen felesleges
2014. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha mondjuk családi ünnep van nálunk és a férfiak isznak egy sört, akkor a kisfiam szokott kunyerálni a habból. Ha esetleg iszom egy alkoholmentest (kismama vagyok), mert megkívánom és a kisfiam meg akarja kóstolni, akkor engedem. De mondjuk üdítő helyett nem vennék neki, szerintem is felesleges.
2014. júl. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De árt neki,vagy olyan mint ha sima üdítőt inna? Tudom hogy az sem egészséges,de most nem ez a lényeg!
2014. júl. 15. 21:32
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk kb fél évente van citromos sör. alkoholmentes, abból szokott inni 5 évesem egy kis pohárral, nem lesz baja, olyan mint az üdítő, de mondjuk nem is akarok neki többször adni, ne szokjon a sörhöz :) ennyi pont elég.
2014. júl. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Árt. Cukor, minimális alkohol van bennük, és édesítő is. Egyik sem hiányzik egy kisgyereknek. Itassatok vele normális innivalót!


[link]

2014. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd ha alkohol mentes akkor nem árt, de ettől még nem neki való. Inkább úgy fogalmazok, hogy ha belekostól akár 3-4 kortyot is megiszik, semmi gond nem lehet. De ettől még nem az ő korosztályának megfelelő ital.
2014. júl. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amit valaki belinkelt azok alkoholos sörök, de van teljesen alkohol mentes is. Én szoptatáskor ittam, mert állítólag jót tesz a tej termelésnek.
2014. júl. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én nem adnék neki pontosan a cukor, tartósító,s zínezék és egyebek miatt. így is eszik elég szemetet.
2014. júl. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam mindenképpen tudni akarta milyen íze van annak amit iszok mivel épp alkoholmentes citromos sört ittam megkóstolhatta,természetesen nem itatom alkoholossal és ezt is csak megkóstolta ettől baja nem lesz.
2014. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!