Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Brendon...

Mi a véleményetek a Brendon és a Levente névröl?

Figyelt kérdés
2014. júl. 16. 20:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a Levente tetszik a Brendon meg egyáltalán nem.
2014. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
22%

A fiaim nevei!:D

Nagyon tetszenek.

2014. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 H.Orsolya ***** válasza:
46%
Nekem a Levente jobban tetszik. A Brendonról mindig az áruház jut eszembe. :) Meg bár az én fiam Noel, nekem a Brendon, ahogy kiejtem nagyon idegen. ( jah, és találkoztam egy nagydarab roma pasival, akinek az ici-pici ölebét Brendonnak hívták, azóta még annyira se tetszik, mint előtte.)
2014. júl. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
csak kiváncsi voltam mert a 2 éves fiamat Brendon Leventének hivják
2014. júl. 16. 20:55
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Brendonról nekem is a bolt jut eszembe:) De a Levi nagyon tetszik, a bátyámat is így hívják, ő is szereti.
2014. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%

A Levente oké.Semmi bajom vele.

A Brendonról meg annyit, hogy ne majmoljuk már Amerikát.

2014. júl. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Brendon cigányos,Levente meg tucat.Pontozzatok le,ez van :D
2014. júl. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
már megint a faj gyülölet. én nem vagyok roma de nem is nézem le öket mert közülünk is van rossz és magunkra nem mondjuk hogy paraszt mag ilyesmi
2014. júl. 16. 21:09
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Francokat fajgyűlölet,csak minden harmadik cigány gyerek ezzel a névvel szaladgál.Bocsi,de ez van,ettől még nem vagyok rasszista,csak ahogy én sem adom a gyerekemnek a Sánel nevet,úgy ők sem fogják a Nimródot,Hunort,meg Zselykét.Aki meg roma létére igen,arra legalább annyira furán nézek mint én most rád,hogy hogy lehet egy ilyen szerencsétlen nevet adni egy magyar gyereknek.

De tudom könnyebb a rasszista meg náci meg fajgyűlölő szavakkal dobálózni...

2014. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
furán néznek - akart lenni.
2014. júl. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!