Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Új, vagy használt bringa? Mit...

Új, vagy használt bringa? Mit gondoltok, melyiket vegyük? 20" bringa kell, de 1 év múlva vehetjük a 24-eset, mert igazából már most is tud vele menni, de azért látszik, hogy nagy.

Figyelt kérdés

Most egy 14-es van, úgy néz ki rajta, mint majom a köszörűkövön, tehát mindenképp kell a 20-as. Viszont: van kistesó, ráadásul mindkettő lány.

Újból ezeket néztük ki:

[link]

[link]


2014. júl. 17. 13:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Szóval megéri 35 ezret kiadni rá?
2014. júl. 17. 13:23
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 12-es bringát vettem a 3 éves lányomnak szülinapjára és 25 ezerért egy bringaboltba.

Mondjuk, én nem veszek neki használt dolgokat, de ez én vagyok.


Ha úgy gondolod, hogy 1 év alatt belenő a nagyobbikba, akkor vegyél neki használtan egyet, ami most jó és a következőt pedig újan.

2014. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tud a 24-essel biztonságosan közlekedni,akkor inkább azt vennék.

Csak azért írom,mert itt a környéken többet azt látni,hogy kamasz koráig 3 méretű biciklije van a gyereknek,mi sem szándékozunk másképp tenni,nekem is 3 méret volt (egy amivel megtanultam 3 évesen 2 keréken menni,utána 1 nem tudom hanyas,apám dobta össze- csóró famíliából jöttem- és egy rendes felnőtt monti.)

2014. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha megtehetitek hogy megvegyétek, akkor érdemes megvenni mert a kistesó is évekig nyúzhatja majd.Ha van valami használt ami jó állapotban van és lényegesen olcsóbb azon esetleg érdemes elgondolkozni.Egy új váltóval vagy fèkkel stb lehet hogy negyedébe kerül.Vagy egy alig használt.De nyilván leharcoltat nem vesz szívesen az ember.
2014. júl. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért fázom egy kicsit a használttól, mert a hrdetésbe bármit be lehet írni, a fényképek meg sokszor rossz minőségűek, nem látni mindent. Kevés olyat láttam, ahol a bringa minden négyzetcentije le volt fényképezve.
2014. júl. 17. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!