Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez az etetőszék jó választás?

Ez az etetőszék jó választás?

Figyelt kérdés

[link]


Stabilan ülni tudó babának venném. Nem szeretem a hiper szuper etetőszékeket, mert nehéz normálusan takarítani, nagy helyet foglalnak sztb.



2014. júl. 21. 09:15
 1/5 Kerria ***** válasza:

Jaj, én imádom!


Most kellett vennünk egy újat, mert a 2,5 évesem annyira szereti, hogy nem akarta átadni az egy éves tesóbak :D

Szeretem, mert pont befér az asztalunk alá, így teljesen olyan mint egy szék.

Szeretem, mert kis asztallá alakíthatom.


Takarítani viszont nehezebb, mint a hiper-szuper műanyagokat.

Illetve a műanyagokat általában össze lehet csukni.


Mi annyi módosítást csináltunk, hogy plussz csatokat szereltünk rá fel, mert az egy évesnél aki még annyira nem stabil, biztos az ülése, nála így biztonságosabb.

2014. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.


Nekünk ikea antilop székünk van, hasonló okokból. Műanyag, bevághatom a zuhany alá, könnyű takarítani, és nem batár nagy, nehéz, amit csak kerülgetni lehet, ezt szét lehet kapni néhány másodperc alatt. :)

2014. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk volt ilyenünk, és én megbántam. Takarítani nagyon nehéz :(

Mi most cseréltük le az ikeába vettem egy tök jót , a neve leopárd 15000 volt mivel már az antilopot nem lehet kapni ,de hasonló csak egy kicsit mondernebb változat . A kisfiam olyan 13 kg körül van és simán elfér. Könnyen mozgatható , ha össze eszi beteszem a tusolóba és már tiszta is. [link]

2014. júl. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Oh, meglepődtem, hogy nem lehet kapni, igaz, mi használtan vettük, sok minden más mellett. Ez sem rossz. :) nagy könnyebbség, hogy simán zuhanyozható. Előtte mi a babakocsi hordozójában etettük, mert még nem tudott ülni, az agyamra ment az állandó huzatmosás, le és felszerelgetés. Akkor eldöntöttem, hogy ha lesz normális etetőszékünk, csak olyat veszünk, ami zuhanyozható, ha kell. Nagyon sok idő és energia spórolható meg vele.
2014. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Stabilan ülni tuó gyerekemnek én egy First Years márkájú székre rögzíthető "csodát" vettem a kicsinek. Nagyon komoly 1700Ft-os összegért :) Nekünk bevált! Amit Te linkeltél annyival jobb, hogy tud önállóan enni és később másra is jó. Láttam sokaknál, nagyon praktikus, jól kihasználható, főleg ha van ahova tedd. :)
2014. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!