Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szép név : Németh...

Szerintetek szép név : Németh Henrietta?

Figyelt kérdés
Hamarosan megszületik a kishúgom, neveket válogatunk,ugye a "Németh" vezetéknévhez keressük keresztneveket nekem nagyon tetszik a Henrietta a név az egyik barátnőmet is így hívják anyukám szerint olyan fura a "csengése" mikor ki mondod.Szerintetek szép név lenne ez így? várom a válaszokat :)
2014. júl. 30. 16:32
 1/7 anonim válasza:
Szerintem szép:) Anyud szerint csak azért furcsa a csengése mert még nem szokta meg a nevet. De anyudnak is tetszeni kell a névnek, szóval később sem tetszik neki akkor ne ez legyen
2014. júl. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon szép. :) És a Heni becenév is gyönyörű.
2014. júl. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szép, pedig a Henrietta név különben egyáltalán nem jö be :-)
2014. júl. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végre egy normális név :)
2014. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik a Henrietta, de a vezetéknévvel jól hangzik és legalább nem tucatnév. Szóval hajrá! :)
2014. júl. 31. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a keresztnevem, illetve majdnem. Nekem a nélkül, Henriett. De egyáltalán nem tetszik.
2014. júl. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem se tetszik. Anna például milyen helyette?
2014. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!