Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » PCOS anyukák! Amikor második...

PCOS anyukák! Amikor második babát terveztetek hogyan alakult? Kellett megint vizsgálat, gyógyszer?

Figyelt kérdés
Mióta szültem semmi tünetem nincsem,ami elötte volt,menstruálok is,igaz,nem 28 napos,de van, pár éve ez sem volt. Akkor szedtem gyógyszert,de elég dúrva tüneteim is voltak. Most megint szednem kell gyógyszert ha szeretnénk kistesót? Vagy hogy működik?
2014. júl. 30. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy állnak a hormonjaid, és az inzulinod? Mindegyik befolyásolhatja a teherbeesést. Rendszeresen kell kontrollra járni, még ha már nem akarsz több gyereket akkor is.

Az, hogy szedned kell-e a gyógyszereket az az aktuális állapotodtól függ.

2014. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Volt egy vetelesem, utana derult ki az IR, merckformint szedtem, ugy estem teherbe ujra. A terhesseg alatt terhessegi diabeteszem is lett. Amikor a szoptatast abbahagytam, akkor mentem el ujra teljes hormonpnelre, jobbak lettek az ertekeim, mint valaha, csak az elozmenyek miatt javasolta a doki a dietat mindenkeppen (es talan csokkentett adagu gyogyszert is, nem emlekszem pontosan), mert kistetvert szerettunk volna. De erre mar nem kerult sor, meg abban a honapban teherbe estem, tobbszor neztek a cukromat is a terhesseg alatt es semmi problema nem volt vele. Sot, a kicsinek is ellenoriztek szuleteskor.
2014. júl. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy vannak a hormonjaim,mert szülés óta nem néztük őket,de biztos jobb a helyzet,mint szülés előtt.
2014. júl. 31. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!