Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisiskolás gyerkőcök anyukái!...

Kisiskolás gyerkőcök anyukái! Iskolatáska ügyben kérdeznélek titeket?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy iskolatáskát a kisfiamnak,de nem tudom,hogy megfelelő lenne e egy első osztályba készülő kisfiúnak.

Egy aukciós portálon találtam rá,nagyon tetszik.

De nem a külseje számít,hanem a praktikussága.

Linkelném,de nem tudom,hogy szabad-e?

Vagy csak képet próbáljak linkelni?



2014. aug. 7. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Hátul merevített legyen, beleférjen kb. 6db könyv meg 5db füzet, és ha lehet, a kaját, innivalót külön részbe tudja tenni.

Ennyi számít. Ezeket látod a képen? Ha ilyen, akkor jó.

De Tesco, Auchan... 3-4 ezer ft-ért már van ilyen táska, és Disney mintával is.

2014. aug. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megpróbálok képet linkelni.

Megnéznéd,ha megkérlek?

Köszönöm a segítségedet!

Néztünk már több helyen is,Müllerben is.Auchan nálunk nincs.Eddig nem igen tetszett egyik sem nekünk.

2014. aug. 7. 21:04
 3/4 A kérdező kommentje:
2014. aug. 7. 21:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Ez teljesen jó táskának tűnik, merevített a háta, egy csatja van, ezért könnyen tudja kezelni, azt kéne még látni, milyen pántjai vannak, kényelmes-e, illetve fontos, hogy a gyereked mekkora, mert a táskánál, ha nehéz, nem jó, ha a fenekére lelóg. Persze van suli, ahol nem kell cipelni a könyveket oda-vissza, de ha kell, akkor fontos, hogy kényelmes legyen neki, és ne terhelje agyon a hátát, mert baromi nehéz tud lenni az a sok könyv.
2014. aug. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!