Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Adrián, Zalán és Milán (? )

Adrián, Zalán és Milán (? )

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek ezekről a nevekről ikreknek? Az "án" végződés miatt lehet zavaró? Egyforma kezdőbetűsek biztosan zavaróak, ezért nem is választottunk. Szeretnénk valami kapcsolatot "logikát" a neveik között. Még a Zoltán "passzolna" a kategóriába,de a stílusa miatt nem idevaló. Esetleges tanácsokat,tippeket,ötleteket szívesen fogadok :)


Ui: A nemek még nem biztosak, lányneveink ugyan még nincsenek :)


2014. aug. 8. 19:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Hú, 3-as ikrek, gratula.:)

Amúgy nekem egy picit zavaró az "án" végződés, de ti tudjátok. Azért ezek nem olyan rossz nevek, bár nekem az Adrián és a Milán tetszik csak, a Zalán nem, de így, hát nem tudom. Nekem zavaró az "án" végződés mindegyik végén.

2014. aug. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Nekem az Adrián nagyon nem tetszik, akkor inkább a Zoltán, nem baj, hogy stílusában nem illik bele, legalább meg lehet őket különböztetni.
2014. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Engem az -án végződés nem zavar, mert teljesen más a stílusa a 3 névnek. Mondjuk nekem csak a Milán tetszik.
2014. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket,és a gratulációt! Még fontolóra vesszük ezt a név témát,még van időnk csak a mai nap "szültük" ezt a kombinációt,ez egyáltalán nem végleges. Várok még tippeket :)
2014. aug. 8. 20:11
 5/12 anonim ***** válasza:
28%

Az Adrián nem tetszik, a Zalán nagyon gyakori. A Milán szép.


Milán, Mór, Márton, Merse?

2014. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%

Hűha, gratulálok! :)

Nekem tetszik ez a 3-as, főként az Adrián és a Milán. Passzolnak egymáshoz a nevek, engem egyáltalán nem zavar az -án végződés! Sőt, szerintem kimondottan jó így együtt a 3 név! :)

2014. aug. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
55%

Nekem kifejezetten tetszik ez a trió:)

Mind a 3 név "szép". csak mondjuk becézni nehéz őket, de mivel rövidek, így ez nem jelenthet problémát.

de ugye vannak még "testvérek" is: Krisztián, Maximilián, Fábián, Dorián, Flórián.

persze, ha mégis különböző végződésű nevek mellett döntenétek, szerintem ebbe a csoportba tartozhata Botond, Csongor, Boldizsár, Előd, Zsombor

2014. aug. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem nagyon jól passzolnak egymáshoz! :)

És gratula a 3 bébihez!! :)

2014. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem zavaró az án-végződés,csak a Zalán név nem tetszik.A másik 2 teli találat.
2014. aug. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
És persze GRATULÁLOK a babákhoz!
2014. aug. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!