Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szetintetek ha egy rózsaszín...

Szetintetek ha egy rózsaszín plüss hálózsákot fehérítőbe áztatok foltos lesz vagyfehér?

Figyelt kérdés
Netről rendeltem használtan. Olyan szép krémzínűnek nézett ki. Kisfiam van. Ha lehetne kifehéríteném, de tönkretenni nem akarom.
2014. aug. 16. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Foltos lesz. Inkabb fesd be.
2014. aug. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem lesz tiszta fehér, én is inkább ruhafestékél áztatnám be.
2014. aug. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha a vízbe rakod a fehérítőt és szépen elegyíted, van rá esély hogy a hálózsák színét kifakítja, de nem hiszem hogy hófehér lesz
2014. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy milyen színű hálózsákban alszik? Ne tedd tönkre. Vagy add el.
2014. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Akár ki hipózod, akár befested, a plüss össze áll, s kemény lesz!

Add el! Akinek lánya van kérdezz rá kell-e neki.

2014. aug. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem próbálkoznék vele...miért nem kérdeztél rá mielőtt megvetted?Fel volt tüntetve a szín?Sokszor csalóka a képeken a szín.
2014. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én bizony nem festegetném magam. Vagy eladod/elajándékozod, vagy félrerakod a kék=fiú, rózsaszín=lány gondolatod. Ez egy hálózsák, jó esetben abban alszik éjjel. Ki is látja? Ő biztosan nem fog tiltakozni.... Kinövi hamar.
2014. aug. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Éjjel abban alszik. Ki látja, hogy rózsaszínű? A barátnőm kisfiának rózsaszínű pokróca van, még a barátnőm pokróca volt. Jó, utcára nem viszi benne, de otthon simán használja. A hálózsákot sem látja senki, hogy esetleg szégyeld. Hamar kinövi úgyis.
2014. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!