Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek tetszik az Olívia név?

Nektek tetszik az Olívia név?

Figyelt kérdés
Két nagyobb fiúnk van, Viktor és Benjámin. Szerintetek jól hangzik melléjük? Ha nem, ajánlanátok másikat? Előre is köszönöm.
2014. aug. 28. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik. kedven nevem.:-)
2014. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szép név, és szép a testvérek nevei mellé is, add nyugodtan. Nekem az a szépnek szép, de azért semmi különös kategória.
2014. aug. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó választás. Ahol mi lakunk nem ismerek ilyen nevű kislányt. A múltkor az egyik boltban szólította így egy anyuka a kislányát, és olyan jó volt hallani, hogy nem valami tucatnéven szól neki. :)

Gratulálok, a két fiú mellé szuper egy kishugi!

2014. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az aegyik kedvencem, és a testvérek nevei mellé is passzol szerintem. Sajnos a férjemnek nem tetszik, de azért még nem adtam fel a győzködést:)
2014. aug. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így hívják a lányomat, ezért elfogult vagyok. A férjemnek eleinte nem tetszett, jött azzal, hogy olajbogyó, meg olivaolaj, meg Popey felesége, már majdnem másik neve lett a gyereknek, amikor meggondolta magát, nem erőltettem, nem győzködtem, magától mondta, hogy legyen Olívia.
2014. aug. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!