Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Közvélemény kutatás. Szerintet...

Nina-chan27 kérdése:

Közvélemény kutatás. Szerintetek: Amira Bettina vagy Amira Lilien, esetleg Elena Lilien a jobb/szebb név kombináció? Szűz jegyű baba lesz.

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 13:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Amira Bettina ebből a három kombinációból. A legszebb név közülük az Elena, de a Lilien nem tetszik, csak Lilianként leírva, úgyhogy összességében nyert nálam az első.


Az, hogy milyen jegyű baba lesz, hogy jön a nevéhez? :) Kíváncsiságból kérdem.

2014. szept. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Egyik se.
2014. szept. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Első olvasásra nekem is az Elena tetszett meg. Nagyon szép név:)

A három közül az Elena Lilien tetszik a legjobban.

2014. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Amira Bettina
2014. szept. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Elena Lilien
2014. szept. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
56%
Nekem kettő név túl sok.
2014. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Amira Bettina szerintem a legszebb. Ahogy a három név kisugárzását nézem, nekem ez a legszimpatikusabb. :)

De még az Elena Lilien se rossz, de inkább az Amira Bettina.

2014. szept. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Azért írtam oda, hogy milyen jegyű lesz, mert általában a szűz jegyű lányok komolyabbak, kevésbé hedonisták, mint pl a nyilas vagy oroszlán jegyűek. És szeretnék a személyiségéhez lehetőleg legjobban passzoló nevet. Nem mintha szent írásként kezelném az asztrológiát, de ha csak egy picit is igaz, figyelembe venném....

Köszönöm az eddigi választ mindenkinek! És jöhet még :))

2014. szept. 1. 16:57
 9/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok, köszi a magyarázatot. :) Akkor kitartok az első kombináció mellett, mindenképp a legkomolyabb hangzású páros a háromból (a Lili becenevű nevek nekem olyan bolondosak kicsit, mármint egy Lilit én olyannak képzelek).
2014. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amira Lilien :) nekem ez tetszik a legjobban :)
2014. szept. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!