Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2 éves kisgyerekkel hová...

2 éves kisgyerekkel hová érdemes elmenni fedett, melegvizes fürdőbe?

Figyelt kérdés
Nógrád megyéhez közeli helyet keresek, Budapest, és környéke is jó még, de 100-120 km-től messzebbre nem akarunk menni. Néztem már a neten is, de személyes tapasztalatok alapján könnyebb dönteni.
2014. okt. 7. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Èn Velencei fürdöt ismerem, és azt tudom 2 éveseknek ajánlani. Van két kismedencéje, csúzdával, kisebb játékokkal. Van egy nagyobb és egy melegvízes medence. 5 éves kor felettmár unalmas több napra. Közvetlen a tóparton van, közelben játszótér, és lehet nagyot sétálni a parton.


ùgy tudom, hogy agárdnak is van és azt még jobban dicsérik.

2014. okt. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 aHermann ***** válasza:

Szia!

Esetleg Budapesten az Aquaworld? Egész jó.

Amit még esetleg érdemes megkérdezned, az Mátraházán a Lifestyle Hotel Sunday Brunch-os programja (6500,- Ft/fő, gyerekeknek 6 év alatt ingyenes). Egész napos wellness + svédasztalos ebéd (ajándék egy pohár itallal). A játszószoba is benne van, meg a parkolás, adnak wellness és szauna törülközőt. A gyerekmedencében van csúszda, jó meleg a víz.

A másik két medence egy kicsit hűvös volt, de pont előtte engedték le a vizet, mert előző napig telt ház volt. Nem volt vészes. Nem is voltak sokan. Mi márciusban voltunk, nagyon klassz volt, és nem jött ki drágábbra, mint egy tömegnyomoros fürdő+ a kaja.

Ebédhez át kell öltözni. Nagyon finom volt minden, még gyerek büfé is volt.

A 3 évesünk, és a 1,5 évesünk is jól érezte magát. Gyakorlatilag egy teljes napot voltunk, a játszószobában nem is voltunk, csak bemenetel előtt a játszótéren.

2014. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!