Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Benjamin nevet választanátok?

Benjamin nevet választanátok?

Figyelt kérdés

Tetszik ez a név, de egyre gyakoribb a romák körében, ti adnátok még attól ezt a nevet?

Vagy segítsetek milyen neveket lehet még Beninek becézni?


2014. okt. 16. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem választanám semmi pénzért.

Szerintem nem romás.

Bencét, Benedeket is szokták Benizni, de ha egy őszinte véleményt akarsz hallani, egyik rosszabb, mint a másik.

Attól még ha neked tetszik, akkor adjad.

2014. okt. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem sem romás. Nem adnám mert a Benjizéstől falra mászok.
2014. okt. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi is gondolkoztunk rajta.

A miénk végül Benedek lett, ő is Beni.

Ha most születne még csak, akkor a Hubát és a Sámuelt/Samut (ezek is szóbajöttek anno) jobban erőltetném, a Benjámint, Benediktet (Szintén Beni) is, mert a Benedek név nagyon népszerű most. A gyerekorvosnál is, volt kollegáknál is többel is találkoztam azóta.

2014. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik a Benjamin, én a cigányoknál ennél sokkal cifrább neveket szoktam hallani.
2014. okt. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nekem nagyon nyálas név a Benjámin. Benji (Bendzsi) meg olyan kutyanév szerintem. A Beni nagyon aranyos, nagyon tetszik, de minden második gyerek Beni, mert vagy Benedek, vagy Benett, Benjamin, Bence, Benno, stb a neve.

Ettől függetlenül nem romás név egyátalán, ha nektek ez jön be, ez tetszik, akkor hajrá Benjamin!!

:)

2014. okt. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Adnám a Benjámint, de a Benedeket jobban és azt is lehet Beninek becézni :)
2014. okt. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, de a gyakorisága miatt nálam odalett a varázsa. :(
2014. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én választottam '92-ben...és nem bántam meg(de a fiam is imádja).
2014. dec. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!