Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni hajhullás nálatok...

H_Vivien kérdése:

Szülés utáni hajhullás nálatok meddig tartott?

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos a kicsifiam, kb. 1 hete nagyon erősen elkezdett hullani a hajam. Tudom, hogy egyénenként változik, de ha nálatok meddig tartott? Volt olyan anyuka, aki letolta a haját egész picire? Amúgy is mindig tüsi hajam van, de nagyon hullik, minden tele van a hajammal. Szegény picikém kezéből is a hajamat szedegetem ki. Segíthet, ha letolom géppel pár milisre? Van valakinek tapasztalata ezügyben?
2014. okt. 22. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor kezdodott mikor kb 4 hos volt a lanyom, nagyjabol 8 hos koraig tartott.
2014. okt. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, es nekem hosszu hajam van de nem jutott eszembe levagni, es attol nem mulik el a hullas :-P
2014. okt. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 piroska és a farkas ***** válasza:
kb 3 honapos korában kezdődött, most lesz 7 honapos, még tart. A pelenkájátol kezdve az evőeszközös fiokig mindenhonnan a hajamta huzom ki...Hosszu hajam volt, multhéten vágattam le, de még gy is a vállamig ér. Kiváncsi vagyok, h számít-e, a fodrász azt mondta, akár a kislányom 1 éves koráig is hullhat, de ne aggodjak, mert legtöbbször visszasürüsödik...
2014. okt. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ohhhh, a sürűség miatt nem aggódom, van bőven miből hullani. Inkább a kisfiam miatt gondoltam arra, hogy még rövidebbre vágom, nem szeretném, ha lenyelné a hajam :(

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2014. okt. 22. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
2 hónapos korában kezdődött, még tart (3-án lesz 4 hónapos)
2014. okt. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!