Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A Micimackós dolgok inkább...

A Micimackós dolgok inkább fiúsak, vagy lányoknak is lehet venni?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 12:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lányom van és micimackós, de kék ruhái is vannak. Én személy szerint letojom, hogy mit "lehet" meg mit nem.


Amúgy ki/mi szerint "lehet" vagy "nem lehet" valamilyen ruhát venni a babáknak/gyerekeknek?

2014. nov. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a micimackós ruhák uniszex rucik.
2014. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Abszolút uniszex.
2014. nov. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kaptam ilyen Egmont Könyvklubos levelet amiben van hercegnős csomag meg Micimackós és lehet megrendelem az egyiket. A hercegnős is aranyos csak túl rózsaszín.
2014. nov. 1. 12:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is most rendeltem meg nemrég kisfiamnak a micimackósat. Szerintem totál semleges szóval emiatt ne aggódj :)
2014. nov. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én pl lányként Micimackós vagyok.van vagy egy méteres Micimackóm is.de tobb pici is van.
2014. nov. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5ös vagyok :) amúgy én is micimackós vagyok bár az egész mesében a füles a kedvenc :D van már egy egész hadseregre való itthon :) ja és 27 éves vagyok 😃
2014. nov. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

5-ös már meg kaptad a csomagot? Mennyi idős a kisfiad?

Nekem is Füles a kedvencem :) Én 28 éves vagyok :)

2014. nov. 1. 21:07
 9/13 anonim ***** válasza:
micimackos lánynak is jó nagyon .
2014. nov. 2. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2 hós a fiam :) ( tudom korai ) de szerenék minnél előbb elkezdeni mesélni neki ) a móndokákat szereti már van kedvence is :) amúgy 2 hete rendeltem weben remélem lassan megjön már végre tiszta izgatott vagyok :) neked mennyi idős a drága?
2014. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!