Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tanuló asztal de melyik?...

Tanuló asztal de melyik? Fisher price vagy másmilyen?

Figyelt kérdés
A kisfiamnak tanuló asztalt szeretnék karácsonyra.Majdnem egy éve lesz akkor.Láttam olyat amelyik két nyelven beszél meg olyat ami hangokat ad és zenél. Az árában nagyon sok különbség van. Nem akarok 20.000. Ft-ot adni egy ilyenért. Használtnál meg nem lehet, tudni meddig bírja még.
2014. nov. 3. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Az Auchanban pl. 8-10 ezer forintért ilyen vannak asztalok.

Vagy ha van DM-es kártyád, most be lehet váltani a pontokat Fisher Price játékokra, így 25%-kal olcsóbban megveheted, ha ragaszkodsz ehhez a márkához.

Gondolom egyéb üzletláncnál is van/lesz akció, nézegesd az újságokat, vagy neten a webshopokat.

Egyetértek, 20 ezer ft szerintem is sok egy asztalkáért, vannak jóval olcsóbbak, amivel ugyanolyan jól fog szórakozni a babád.

2014. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az első mondatban így akartam írni: vannak ilyen asztalok.... :)
2014. nov. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ragaszkodom a márkához.:-)Majd körbe nézek még. Meg van dm kártyánk is. Azért gondoltam erre, mert sokat játszik állva. Szerintem elég az is ha hangokat ad ki, nem kell hogy két nyelven beszéljen neki.
2014. nov. 3. 09:08
 4/5 A kérdező kommentje:
Anyósomék úgyis ott akarnak neki venni takarítószettet mert sokszor sepreget meg felmos. :-)Mármint az Auchanban.
2014. nov. 3. 09:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekünk Leapfrog és Vtech márkájú is volt.

Mindkettő nagyságrendekkel jobb, mint a Fisher Price, komolyan.

A FP-nak csak annyi előnye van, hogy egyes játékainak van magyar szoftvere- viszont a Leapfrog kétnyelvű ésa Vtech is sokkal komplexebb, színesebb, igényesebb.

(- nálunk nem gond az angol nyelv, kétnyelvűek vagyunk, a férjem külföldi)


(egyébként a mi kétnyelvű gyakorlatilag újszerűen szép állapotú Leapfrog asztalkánkat 7 eFt-ért adtam el a jófogáson szeptemberben).


Ezeket ajánlom:

[link]


[link]


(zárójel: ilyen árban pl. az is jó megoldás lehet, hogy veszel többféle kisebb játékot, amelyeken hasonló funkciók vannak. Ami nálunk anno bejött pl.

- Vtech formabedobó kisrakéta (zenél, színek, számok, formák, kilövő- a kisfiúknak nagyon menő:)


[link]


- tanuló kis telefon- akár mobil, akár asztali- mindenféle nyomógombbal, állatok, számok, zenék stb.


[link]


[link]



- tanuló-daloló mesekönyvek akár Fisher Price, akár Vtech, akár Leapfrog


[link]


- esetleg valamilyen tanuló állatka (a FP tanuló kutya mellett még vannak versenyképes jószágok bőven:)


[link]


[link]


[link]


[link]

2014. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!