Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kérdésem első sorban a szülökh...

Kérdésem első sorban a szülökhöz szól. Mit szólnátok, ha a lányotok egy néger férfival jönne össze?

Figyelt kérdés
2014. nov. 3. 13:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest, akivel az enyém összejött, egy néger semmiség lenne :(
2014. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
10%

Miért kedves első, tán csak nem arab? Őszinte részvétem..


Én ezért imádkozom hogy soha az életbe lány gyerekem ne legyen. Mert 11-12 évesen beindul a hormonbomba, elszabadul a pokol és kezdődik a bagzás...


28/F

2014. nov. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Andizsuzsi ***** válasza:
Gondolom igyekeznék a fiatalembert megismerni.
2014. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
9%
a néger még az egyik legjobb eset...
2014. nov. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
Mit szólnék ? Semmit ,amennyiben normális a fiú .Egyébként a férjem előtt nekem is egy néger fiúval volt kapcsolatom ,nagyon rendes ,tanult ,megbízható volt .Az ,hogy nem ő lett a férjem ,az más lapra tartozik ,de a mai napig jó szívvel gondolok rá . Édesanyámék is elfogadták !
2014. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Ha normális, tanul vagy dolgozik, a családja is rendes, akkor nem bántanám.

Ha semmirekellő, akkor kiakadnék.

2014. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Csodálkoznék, hogy ízlésében mennyire nem rám ütött. :D Nem rasszizmusból, csak nekem egyszerűen nem jönnek be a fekete pasik (az ázsiaiak sem, mert azok meg olyan férfiatlanok), jóképűt még egyet sem láttam köztük. Pedig nőben minden rasszban láttam már olyat, akire azt mondtam, szép.

Pasikban nekem még a latinok jönnek be és egyes világosabb bőrű arabok.

2014. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem kicsit akadnék ki! Nem azért, mert rasszista vagyok, hanem mert az én férjem és korábbi párjaim és négerek és tudom, hogy milyenek! Mindent megteszek, hogy ne történjen meg!
2014. nov. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
#8: Miért, milyenek?
2014. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Feketék!!!
2014. nov. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!