Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha valaki részmunka idős...

Ha valaki részmunka idős (20-órás) és bruttó 100000 ft- a bére és igénybe veszi 2 gyerek után az adókedvezményt mennyit kap nettó fizetésként?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alábbi linken kiszámolhatod, nekem a te adataidra azt adta ki, hogy 85500 Ft a nettó + 26 000 családi pótlékot kapsz a két gyerek után.

(Az, hogy 20 órás vagy, nem befolyásolja a dolgot.)


[link]

[link]

[link]

2014. nov. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy első és második gyereknél még fix az a nettó összeg amit kézhez kapsz.Egy gyerek nettó 10,2 gyerek nettó 20 ezer.A harmadik gyerek után van már az,hogy fizetés függő.
2014. nov. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. nov. 19. 18:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos első két gyerek után is fizetésfüggő. Ha kicsi a fizetésed és nincs annyi adód, akkor nem tudot érvényesíteni a két gyerek után a 10-10 ezer ft-ot.
2014. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!