Mit adjak ajándékba?

Figyelt kérdés

Bocsi: témán kívüli de itt sokan vagytok:

az egyik igen jó barátnőmnek nyáron volt az esküvője, sajnos nem.lehetettem ott mert akkor szültem. ő ott vol pár éve az enyémen, nászajándékba pénzt kaptunk, nem tudom mennyit mert menyasszony tanc volt.

most jutott el odáig hogy meglátogatnak a férjével és hát nem tudom hogy így 4 hónap elteltével még illene e naszajandekot adnunk? es ha igen mit, penzt? es abbol mennyit? ha ott lettunk.volna 20 ezret adtam volna de ilyenkor ugye az ember kifizeti a vendeglatast ami az en esetemben nem volt es hat inkabb a babara koltenem meg hát ihy 4 honap utan mar eleg hulyen nez ki penzt adni. jo volna targyi ajandekkal kikerulni de anyosnal laknak felszerelt haztartasban. (szeretnek túrazni bicijklizni). ötlet hogy mit vehetnenk nekik? vagy penzt kellene adnunk?


2014. nov. 21. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem kellene adnod, hiszen nem voltal ott, maximum ha atmennek, akkor koccintotok az eskuvo oromere (ha szoptatsz, termeszetesen alkoholmentessel), gratulaltok, megvendegeled oket, es sokat kerdezel, had meseljen az elmenyeirol, ezt szeretik a friss hazasok, na meg megnezegetitek a kepeket. Az en legjobb baratnom sem tudott eljonni az eskuvonkre, en voltam anno az oveken, sok penzt is adtam, es ugyanigy tettunk, es hidd el, nagyon jol esett, nem volt eroltetett egyaltalan, hogy utolag kapunk egy boritekot, holott ott sem voltak, viszont jot beszelgettunk, az eskuvoi bakikrol is, mert nalunk sajnos az is volt...es ennyi, szuper napot toltottunk egyutt, es cseppet sem problemaztunk ezen. az igazi baratnoknek ezen nem kellene, es a pent adni pedig azert nem lenne jo, mert az olyan, mintha az szamitott volna csak, nem az hogy ott legyel.

Amugy ha mindenkeppen adnal valamit, akkor esetleg ha vannak kepeid roluk (rola es ferjerol egeszen a kapcsolat elejetol, en csinalnek egy szep kepet nekik, (egy nagy kepen sok kicsit a kozos multjukbol), es szepen bekeretezve atadnam, azt ki tudnak tenni is akar az eskuvoi kepek melle...en orulnek egy ilyennek. Vagy egy ketszemelyes vacsorat nekik, esetleg egy kozos masszazs jegyet, ilyesmiket, amit ok ketten tudnak csinalni. :)

Te baratnod, csak ismered mar minek orulne. :)

Remelem segitettem.

2014. nov. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!