Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valaki be tudná linkelni azt...

Valaki be tudná linkelni azt a kérdést, amiben pár hete egy 30 éves gyermektelen nő okoskodott, hogy minek kell gyerekeknek este 8 kor aludnia?

Figyelt kérdés
Azóta is ezen kattogok, de nem találom sehol. Nálunk is jönnek persze mindig a gyereknevelési tanácsok mindenkitől, de ennyire még nem húztam fel magam, mint a kérdező "ugye igazam van?" beképzelt stílusán.

2014. nov. 27. 08:48
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem semmi gond nem volt a kérdéssel és azzal sem, hogy 30 éves és gyerektelen.
2014. nov. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Én is olvastam a kérdést, de nem húztam fel rajta magam, mert gyermektelen ember gyerekneveléssel kapcsolatos véleményét (okoskodását) teljesen figyelmen kívül hagyom, mivel fogalma sincs miről beszél. Javaslom, tedd te is ezt, nem ér annyit, hogy ezen idegesítsd magad.
2014. nov. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%

Egy pillanatra én is felhúztam magam a kérdésen, akartam is írni egy leosztó választ, aztán inkább hagytam a fenébe.

Szeretem, amikor egy gyermektelen adja a "de én jobban tudom, mert így gondolom" tanácsokat, miközben valódi tapasztalata nincs. Ennyi erővel én is mondhatnám, láttam már repülőt, akkor majd én mondom meg a pilótának, hogyan is kell repcsit vezetni.

Nem érdemes rajta ennyit pörögni, ettől én még nyolckor teszem ágyba a gyerekeimet és pont. Nekünk így jó, más meg nem érdekel. :)

2014. nov. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok igazatok van :) Tényleg felesleges ezen durciznom, nálam is 8-kor alszanak a gyerekek gond nélkül továbbra is :)
2014. nov. 27. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért, neki mi volt a véleménye? Mostmár érdekel
2014. nov. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam meg fél 10kor alszik a gyerek, mert délután 3 órát alszik. Majdnem 3 éves. Baromira nem érdekel a nő véleménye, még akkor sem érdekel másé ebben a stílusban, ha egyezik az enyémmel.


Ne húzd fel magad másokon. Nagy az Isten állatkertje. Az ilyet nem, hogy leosztani nem érdemes, reagálni is felesleges.

2014. nov. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2014. nov. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a linket :) Mindenkinek ment a zöld kéz.
2014. nov. 28. 00:40
 9/9 anonim ***** válasza:

Este 8-kor talán 1 évesen aludhattam:D


Nyáron még világos van,de az év nagy részén is este 8kor.

Amúgy sem lehet erőszakkal aludni.

Egy kisiskolás gyerek max 10kor amúgy is kidől,később pedig már amúgy sem kell ennyire szabályozni a gyereket.


Szerintem igaza van abban a nőnek,aki ezt írta,hogy ez egyfajta szabadidőbővítés a szülőknek.

2017. febr. 4. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!