Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik szupinált cipőt ajánljá...

Melyik szupinált cipőt ajánljátok? Vagy mindegyik jó minőség?

Figyelt kérdés
2014. dec. 1. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Szükség van rá? Mert ha nem indokolt nem kell ilyet venni.
2014. dec. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a cipőt ortopéd orvos írja fel, ha szükséges. Bár egy szimpla sarokék is megteszi.
2014. dec. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem csak orvos írja föl. Bárhol lehet venni. Nekünk Szamos van. Szerintem ez a márka alapvetően is kiváló.
2014. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, kell, ortopéd orvos látta a gyereket.
2014. dec. 1. 19:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk Salus van, kifejezetten ezt ajánlotta a gyógytornászunk.
2014. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
salusunk van, bevált
2014. dec. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A Szamos jó minőségű, nagyon jól is néz ki, viszont baromi drága. A Salus is jó minőségű és baromi drága, viszont cserébe még ronda is. Nekünk a Szamos jött be.
2014. dec. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Salust, Szamost, Memot és a Supi+-t próbáltuk.

Maradéktalanul a Szamossal vagyok megelégedve. Különösen az orrvédős változatokkal. Benti cipőnek pedig a Memot használjuk, ez kintre nem jó, nagyon könnyen kopik az orra. A többivel mindegyikkel volt valami gondom.

2014. dec. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is a SALUS-t ajánlom.

Mi is próbáltuk a SUPI+-t is, két alkalommal fordult elő 2 pár cipőnél (és ismerősöktől is ugyanezt hallottam), hogy a kék színű kisfiú szandálokon/cipőkön folyik le a feték, fog a festék, a tisztításkor jön le róla.

Nekünk a belső bőr talpbetét is gyorsan levált, a SALUS márkával nem voltak ilyen gondok, azzal nagyon meg vagyok elégedve a mai napig. Az első időktől kezdve szupináltat kell hordanunk, természetesen nem kell hozzá recept (csak akkor, ha a dőlészsögnek egyedinek, speciálisnak kell lennie, nagyobbnak, mint a normál 0,5 cm ami ezeknél a cipőknél van).

A kisfiam már ovis, így elég sok párat vásároltunk már, ma már csak salust.

2014. dec. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2014. dec. 2. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!