Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba vagy sem? Hasonló tapaszt...

Baba vagy sem? Hasonló tapasztalatok? Bőv. Lenn.

Figyelt kérdés

Január 14- én volt utoljára menzeszem, 4 napig tartott.

Ezután jan. 19-én voltunk együtt párommal, innentől szinte minden nap, vagy 2-3 naponta min. A lényeg, hogy jan. 22-én enyhe barnázásom volt, ami eddig soha nem fordult még elő velem. Itt kezdtem gyanakodni, 1 hétig ezután folyton fel voltam puffadva, alhasi fájdalom, vagyis inkább csak érzékenység. Ma elkezdtem émelyegni. Lehet, hogy a ciklus elején volt 1 véletlen peteérésem és besikerült a baba?? Ma csináltam 1 tesztet, de negatív lett, utána persze elgondolkodtam, hogy ha tényleg sikerült volna, akkor ez még csak a 10-11. nap lett volna.

Valakinek volt már hasonló tünete?? Beágyazódás megérezte valaki?


2010. febr. 2. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

én tudatosan készültem a 2.babára.A peteérést is megéreztem,ez nálam erős alhasi szurkából áll.Ez volt a mensi utáni 14.napon.Akkor előtte utána napokon is együtt voltunk.Majd olyan 7-8napra rá(pé után) hasonló tüneteket éreztem.És a nemvárt előtt 5nappal a Qupido terhességi teszttel nagyon halvány de látható +at teszteltem.azóta a pocaklakóm 24+1hetes.Ja a ciklusom 34napos.

Türelem pár nap múlva próbálkozz újra

2010. febr. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Várok még pár napot a teszttel.

2010. febr. 3. 09:39
 3/3 A kérdező kommentje:
Nálam mint írtam a tünetek az együttlét után 4 napra kezdődtek, először is jobb oldali szurka, aztán pedig az alhasi érzékenység kb. eltartott 1 hétig, ma viszont már nem érzem ezeket, csak olyan fura minden.
2010. febr. 3. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!