Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Mirella...

Mi a véleményetek a Mirella és a Zsanett névről?

Figyelt kérdés

Ebből a kettőből kéne inkább

de írhattok esetleg ehhez hasonló neveket.

Megköszönném:-)



2014. dec. 20. 22:48
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%

Hát:

Vezetéknév Zsanett Mirella

(pédául Kiss Zsanett Mirella)

lehet hosszú,de nekem igy tetszene ,nem muszáj választani.

Na és a Mirabella,Csilla,Martina?

2014. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon tetszenek ezek,de mégis unalmasnak tartom már ahogy magamba igy elmondtam ezerszer.Olyan "különleges"névre lennék már vevő ami megfog.:) Azért köszönöm!
2014. dec. 20. 22:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik mindkettő. A Mirella különlegesebb nekem. De most a Zsanett sem túl gyakori, mert most mindenki különleges nevet akar :)
2014. dec. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A Mirella nagyon szép név, adjátok azt! :)
2014. dec. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Mirella különlegesebb. De tényleg ezekből van sok mostanság. Nekem mostanság a Melissza is tetszik. Azért túl különlegeset se akarj neki adni szerintem, mert nem biztos, hogy később örülni fog neki (például ismerek Angyalka nevű gyereket, na azt később Angyalka néninek fogják hívni, az milyen már :D)
2014. dec. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mirel(l)a egy teljesen átlagos és elterjedt román női név. Nekem tetszik a Zsanett is, de még mindig a Big Brotheres Zsanett jut róla eszembe.
2014. dec. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem pl. a Zsanna sokkal jobban tetszik, mint a Zsanett. Lágyabb és különlegesebb. :)
2014. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%

Zsanett és ehhez rövid illik

Kitti?

Virág?

2014. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Most az utóbbi időben a Mirella gyakoribb, mert divat lett újabb és minél különlegesebb nevet adni. Ezzel nincs is semmi bajom, csak néha elfelejtik azt, hogy emiatt pont az lesz a ritkább egy idő után, ami régebben volt gyakoribb. :) 2013-as statisztika szerint a Zsanett nem volt a 100 leggyakrabban adott névben, a Mirella viszont 56. helyen áll. Egyébként nekem mindkét név tetszik, de a fentiek miatt inkább a Zsanett tetszik.
2014. dec. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind a kettő tetszik, de arra is érdemes odafigyelni, hogy hogyan passzol kimondva a vezetéknévhez. Például, mássalhangzó torlódások, vagy vez.név vége és ker.név eleje valami hülye szót ad ki, stb.
2014. dec. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!