Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ágnes, Ágota nevek tetszenek?

Ágnes, Ágota nevek tetszenek?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róluk?
2014. dec. 26. 20:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Nekem nem, szerintem túl régimódiak és nem vagyok oda az ilyen nevekért. Ha muszáj lenne választani, akkor sem tudnék.
2014. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
Nekem az Ágnes tetszik.
2014. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 kittuskaa 7 válasza:
38%

Nekem jobban tetszenek a "különleges"ebb nevek

pl: Kiara

Sofia

Kilary

:)

2014. dec. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Én Ágnes vagyok és szeretem a nevem :) Nem lehet mindenki Eulália meg Doloresz...
2014. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 kittuskaa 7 válasza:

*Hilary


De ha választani kellene akkor az Ágnes legy mert azt könnyebb becézni

2014. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a Panna, Hanna, Kira, Lara, Maja, Szofi, Natasa, Zselyke, Csenge, Luca, Zille, Zoé, Kincső stb. elcsépelt, tucatnév. Semmi fantáziát és egyediségét nem látok benne. Kb. úgy jön le nekem, hogy egyedi, különleges nevet szeretne adni a babónának valaki és lesz helyette egy közkedvelt, divatos, és nagyon is gyakori neve. Ezek a nevek szépek. Az Ágnes a nyerőbb szerintem.
2014. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A közkedvelt, divatos és nagyon is gyakori nevekkel sincs semmi baj, végülis nem lehet mindenkinek valami überegyedi, "csakengemhívnakígy" neve. Ízlések és pofonok, kinek ez, kinek az.
2014. dec. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Bocsika. Ezek a nevek a 80-as években nagyon is közkedveltek voltak, ergo nem igazán überegyedi. A felsorolt nevek is szépek, most ezek éppen a népszerűek. Az Ágota és Ágnes már nem az, attól még szépek. Boldog karácsonyt!
2014. dec. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
En is Agnes vagyok, 30-40 evesek koreben eleg gyakori nev. Akkor ez volt "tucatnev" :)
2014. dec. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én a magam részéről kész vagyok az ilyen "különleges" nevektől, mint a Kiara meg Norina és hasonlók. Valószínűleg régimódi vagyok, de vállalom :). Mind a kettő szép, nekem az Ágnes tetszik jobban.
2014. dec. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!