Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lego Basic már nem létezik?

Lego Basic már nem létezik?

Figyelt kérdés

Kaptak a gyerekeim egy csomó Legot, és olyan picike elemeket tartalmaz, hogy csak na... Előtte Duplojuk volt, most nézegettem interneten, mert emlékszem nekem anno Basic volt, abban nincs ezer aprócska kiegészítő, mint most a Frends-hez, Cretarhoz.

Egyébként szuper jók, csak valahogy nincs átmenet a Duplo meg ezek között.


2014. dec. 28. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Most is van hasonló. Ha bemész egy játékboltba, akkor találsz olyat.
2014. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen volt gyerekkorunkban öcsémmel. Sima alap építőelemek, egy- és kétsorosak, meg pár ablak, háztető, ilyesmik voltak benne, de ilyen szettet már én sem látok sehol. Pedig ezekből mindig sokkal jobban szerettem építeni, mint amihez útmutató van, és meg van szabva, hogy hogyan kell összerakni. Értem én, hogy ha akarja a gyerek, akkor variálhatja, de én pl. pont hogy házakat szerettem építeni a sima alap elemekből.

Most közben találtam, Lego Kreatív Készlet néven árulnak ilyet, vödörben. Erre gondoltál? [link]

2014. dec. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A régi Basichoz talán tényleg az a kreatív hasonlít mait az előző válaszoló linkelt.


Ami most arra szolgál hogy átmenet a duplo és a lego között az a junior sorozta. Azokba nincsenek olyan pici elemek, egyszerű az össze rakások, viszont azok is ugyan úgy tematikusak mint a többi.

Pl most a fiam a Juniorból kapott batman és autós készletet. A batman az tényleg csak batman abból mást nem lehet.

Az autó versenyes az annyi hogy 4 féle autó hozható ki belőle (persze kreativitással meg pár plusz elemmel több is) meg hát bővíthető. Kompatibilis az összes legoval.

2014. dec. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!