Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Ha fél óraja kapott...

SOS! Ha fél óraja kapott nurofent akkor mikor kaphat germicid kupot?

Figyelt kérdés
Másfél évesemnek nemrég 40 fokot mértem gyord adtam neki nurofent és vittem hütőfürdőzni. Fürdés után mértem de nem ment le semmit a láza. Mikor kaphat germicidet?
2015. jan. 2. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem minimum három órát mondtak két különböző lázcsillapító között. Próbáld a hidegvizes törülközőt ratekerni, a gyerekintenziven dolgozó sogornom szerint hatásosabb mint a fürdő. De hívd fel az ügyeletet segítenek gyógyszer kérdésben. Nálunk legalábbis segítenek, eddig kétszer kellett őket hivnom, mindig készséggel adtak tanácsot.
2015. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nálunk a kisfiamnak egyből 40 fokos a láza ha lázas. ilyenkor gyorsan 9 ml panadol baby, egy kúp ( bár nekünk már erősebb van mint a germicid) és utána a fürdő. ettől lecsökken neki annyira hogy eljussak vele orvoshoz. ha úgy érzed nem ment lejebb a hője akkor add be neki a kúpot. jobbulást
2015. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki, hogy makacs láz esetén mehet egyszerre a kúp és a szirup. Mivel hogy nem ugyanott szívódik fel, nem befolyásolják egymást.
2015. jan. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!