Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van értelme így babát vállalnom?

Van értelme így babát vállalnom?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok. Vàllalnék mèg egy gyereket, de fèlek nem làtom felnőni. Max. 20 èves koràig èlnék max. Így van értelme?
2015. jan. 3. 15:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű, hogy nem.
2015. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Lehet durva leszek, de tudod pontosan mennyi időd van hàtra? Ilyen esetben nem vállalnám.
2015. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

miért beteg vagy?:..


amúgy ezt csak te tudhatod.

inkább szeresd azokat akik már megvannak

de az is szép ha új életet adsz.. :)

2015. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Miért csak 58 éves korodig élnél? Ezt biztosra mondod, vagy te gondolod így?

Ha ezt tudod, mert mondjuk beteg vagy, akkor nem válallnék a helyedben. De azért, mert te azt hiszed, hogy addig fogsz élni, de ennek nincs alapja, akkor vállalnék.

2015. jan. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha ezen múlna, szerintem senki nem vállalna gyereket. Előre nem lehet tudni, és kiszámítani,hogy hány évet kapunk a sorstól. Sajnos fiatal korban is érhet baleset, betegség.
2015. jan. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
A kérdésedbõl ítélve van már egy gyereked. Tehât azt sem lehet mondani h az anyaság kimaradt az életedbõl. De ha tudod h olyan betegséged van, amivel nem élhetsz sokáig, akkor NE vállalj még egyet. Nem csak magad miatt. A gyerek miatt. Kiba*ottul nem jó dolog árvának lenni. Mondjuk ott van még az apuka.... Jó tudom, hogy akárki meghalhat hirtelen és árva/félárva lesz a gyerek... de direkt így vállalni?! Nem javaslom!
2015. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy beteg vagyok...
2015. jan. 3. 19:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg honnan tudod, hogy 20 éved van csak hátra?
2015. jan. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A barátnőm 40 éves és most terhes a 3. gyerekkel,semmi hasonló gondolata nincsen sőt...

Nem tudhatod meddig fogsz élni,ennyi erővel azt is kérdezhetnéd hogy bevállaljam a gyereket mert 6% az esélye hogy holnap elüt egy autó...?!?!?

2015. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!