Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha fiut szerettünk...

Mit tegyek ha fiut szerettünk volna és kiderült az ultrahangon hogy lány lesz? Hogy barátkozzak meg a dologgal, olyan lelkiismeretfurdalásom van mit tegyek?

Figyelt kérdés
Persze az a lényeg hogy egészséges legyen és hogy minden rendben van,volt igy más is?
2008. aug. 19. 11:19
 1/9 anonim ***** válasza:
2008. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bárminek örülnék, de sajna nekünk eddig még nem sikerült. Légy boldog, hogy anyuka leszel, s valószínűleg miután megszületik, nem is fog eszedbe jutni, hogy te mást vártál volna...
2008. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, hogy neked megadatott, hogy babad legyen.Nagyon sok no van aki nem azert kuzd, hogy fia legyen hanem azert, hogy egyaltalan gyereke legyen.....lehet az elejen csalodast erzel de ez megvaltozik..vagy legalabbis meg kellene valtozzon.

Nekem egy 7 hetes gyonyoru babam van, kisfiu....de ha lany lett volna akkor se zavarna.Mindegy....jonni akart hozzam, hozzank..tehat elfogadom ot:-)))

te csak szeresd es ne foglalkozz semmivel...olyan kis artatlanok..majd meglatod...amikor akarjaidban tartod elfelejted minden banatod!!

2008. aug. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ,hogy fiu vagy lány a későbbi neveltetésében van csak jelentsége.Mindkettő kisbaba és ugyan úgy viselkedik ,persze természetéhez képest.Szerintem ne vívódj ezen én egy kislánynak is örültem volna kisfiam van és imádom:)Igaz szeretnénk neki egy lány tesót is majd,de így legalább van kihívás is.Ezen tényleg nem szabad rágódni,hidd el csodálatos dolgokban lesz részed mind a terhesség alatt is és akkoris ha már kibújt és azzal a kis szempárral rádnéz.Csoda lesz az egész.arra figyelj,hogy mindet adj meg neki mind pocaklakó mind kisbaba-gyerek lévén egészségileg ,szeretetileg.Kívánom,hogy hamar túljuss ezen és imádd a helyzetet.Boldog babavárást kívánok.5hetes kisfiu anyukája
2008. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű hasonló helyzetben vagyok, fiút szeretnénk, de eddig csak azt mondták, hogy nem tudják biztosan, de inkább kislányra készüljünk. De nálunk a "kívánságsorrend" a következő: Egészséges, okos, szép, és fiú :) Ezt nem lesz nehéz megváltoztatni Egészséges, okos, szép és kislányra :)
2008. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az elején én is fiút szerettem volna. Aztán eljött a 18 heti genetikai vizsgálat és nem mutatta magát! Azóta persze rájöttem nem is olyan fontos hogy kisfiú legyen mindegy csak egészséges legyen és fejlődjön a pocakban még nagyon sokáig! Ő úgy is az enyém és a páromé lesz és már nagyon várjuk! 25 hetes kismama
2008. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is fiút szeretnék jobban, persze azon kívül, hogy egészséges legyen, de még mindig nem mutatta meg magát egy ultrahangon sem, úgyhogy "beletörődtem", hogy lehet hogy lány. És közben rájöttem, hogy teljesen mindegy!!! És akkor jöhetnek a közhelyek: másnak nem lehet babája, másnak beteg a babája, stb, tényleg a lényeg, hogy ne legyen semmi baja!! Hidd el, meg fogsz tudni barátkozni a gondolattal elég hamar! Minden jót üdv 24 hetes kismami
2008. aug. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt , persze...

Még van időd hozzászokni, barátnőm sírt is az uh után, és szülésig reménykedett a hitében, de nem jött be:-)

A lényeg, hogy baba, egészséges, és szeretni fogjátok, akár puncis, akár kukis:-))

2008. aug. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Javasolnám egy pszichológus felkeresését, sokat fog tudni segíteni. :)
2009. szept. 28. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!