Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Regisztráltam és igényeltem a...

Misszabza kérdése:

Regisztráltam és igényeltem a BabaMama Tudakozó oldalán kártyát és kaptam kuponfüzetet is hozzá kb 7-8 hónapja. Szerintetek? (kérdés lent)

Figyelt kérdés

El szeretném cserélni a kuponokat amiket én nem használok föl, kérdésem az hogy vajon mikor kuponkódot akarja érvényesíteni akkor kell-e a kártya is hozzá?


És ha személyesen akarja a kupont átadni ?


Kártya nélkül is elfogadják ?



2015. jan. 6. 02:01
 1/1 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam hogy egyáltalán engedi -e beírni , és igen !


Ennyi van kiirva még a rendelésnél:


Ha van "BabaMama TudakozóŸ" klubkártya kódja, akkor kérjük, töltse ki alábbi mezőket:

Kód: Név:


Most itt a kuponkódra gondolnak és a rendelő nevére, vagy a klubkártya kódjára ténylegesen( mert van a kártyának is kódja) és a kártya tulaj nevére?


Szerintetek tudja másik személy érvényesíteni úgyis ha én megmondom neki a kártya számomat +nevet hozzá hogy megrendelhesse a termékét? ez igy jó lesz ?(úgyse tud vele mit kezdeni..)

2015. jan. 6. 02:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!