Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kértétek fel a keresztsz...

Mikor kértétek fel a keresztszülőket a feladatra?

Figyelt kérdés
Kit kértetek fel? Számítottak rá?
2015. jan. 7. 15:48
 1/5 anonim ***** válasza:
a keresztmanyát amikor a kórházba meglátogatott akkor kértem fel... ill csak annyit mondtam neki, hogy " tessék itt van, fogd meg nyugodtan a keresztfiad " nézett rám nagy szemekkel, hogy ez most komoly? ő lesz a keresztanyja? el is pityeregte magát :) amúgy az unokatestvérem... a keresztapát később kértük fel, ő a férjem keresztfia, ő se számított rá, de nagyon örült neki :)
2015. jan. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Eleg sokan ajanlkoztak keresztszulonek,volt aki mar akkor mikor meg terhes sem voltam,a tobbseg pedig a terhesseg alatt.

Az egyik keresztszulo egy nagyon jo baratnom lesz-o volt aki mar a terhesseg elott jelentkezett:) , a masik pedig a fonokom,aki sokszor mondta a terhessegem alatt,hogy szeretne megkeresztelni a picurt.

Igazabol nalunk csak a visszaigazolasra vartak,igy miutan megbeszeltuk a ferjemmel hogy ki lenne a legjobb valasztas "felkertuk" oket amikor 6 honapos terhes voltam.

Most 1 honapos a fiam,nyaron tartjuk majd a keresztelot,mert kulfoldon elunk es itt 6 hos kor utan szokas keresztelni.

2015. jan. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem a legjobb barátnőim lesznek a keresztanyák és a párom legjobb barátja lesz a keresztapa. a keresztanyákat kértük fel előbb, a 12. hét környékén, a keresztapát picit később, mert nem voltunk biztosak benne, hogy keresztapát is szeretnénk. de végül is mind a hárman számítottak rá.
2015. jan. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tesómékat. Nem számítottak rá szerintem. Pár héttel vagy egy hónappal a keresztelő előtt kértük meg őket. 5 hónaposan kereszteltük a kislánykánkat.
2015. jan. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as, lehet több keresztanyát is felkérni egy gyerekhez?:)
2015. jan. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!