Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Egy ideje elhatároztuk magunkat párommal, hogy babát szeretnénk (rajta is vagyunk), saját ház, stb... van! Nyáron lesz az esküvőnk, én 20 éves vagyok Ő 24. Mégis van bennem egy furcsa gondolat, hogy majd kapom a sok negatív "beszólást" az emberektől, hogy ilyen fiatalon babát vár, vagy inkább még dolgoznék nem gyereket szülni stb. Nem szoktam adni mások véleményére, de ez a gondolat nem akar elszállni...

2015. jan. 13. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért az nem árt, ha van a gyerekvállalás előtt legalább 2 év munkaviszony, hogy járjon tgyás majd gyed, és van egy kis gyakorlat, hogy legyen lehetőség visszatérni a munka világába. Amúgy sem túl kecsegtető egy kisgyerekes anyuka a munkaerőpiacon, de ha még kellő gyakorlat sincs, akkor szinte semmi esélye. De ez csak egy vélemény.
2015. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha tehettem volna és jó ötlet lett volna én is szültem volna 20 évesen, bár én akkor még fősulira jártam.... de így utólag belegondolva nagyon fiatal lettem volna hozzá. De ha ti úgy gondoljátok, hogy készen vagytok minden téren, anyagilag, érzelmileg akkor vágjatok bele. Végül is van sok nő aki tini korában lett terhes mégis rendesen neveli a gyereket. Te 20 évesen már nem vagy annyira tini.
2015. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dolgozz pár évet, aztán szülj!
2015. jan. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is azt tanácsolom hogy dolgozz mielőtt szülsz. ha csak a párod nem keres annyira jól hogy elég lesz 3évig kb 30ezer forint bevétel a te részedről aminek a kétszeresét el viszi majd a baba...de ha nem keres jól akkor dolgozz, mert jól fog jönni. én hogy itthon vagyok a gyerekkel kb 120ezret kapok előtte 4évet dolgoztam és 23évesen szültem.
2015. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!