Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyire megbizhatóak a...

Mennyire megbizhatóak a terhességi kalkulátorok a neten? Ugyanis nekem január 07- én volt az utolsó mensi napom első napja, és a kalkulátor szerint 1 hetes terhes vagyok!

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 15:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kiskegyed oldalán ami van, az nekem mindkét terhességemnél napra pontos volt.
2015. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mivel 15-e van, egy hetes lehetsz (persze, még nincs baba, de ha sikeres a hónap, akkor most vagy egy hetes). A terhességet az előző mensi első napjától számítják. Mikor késik a következő mensid, már 4 hetes vagy. Fura számítás, de jobb, ha megszokod.
2015. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem...ha volt a mensid akkor nem lehetsz terhes...vagy nensi alatt volt egy pozi teszted vagy mi van??
2015. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A terhességet az utolsó mensi eljő napjától számolják, szóval ha 3 hét múlva nem jön meg, akkor valóban 1 hetes terhes vagy most.
2015. jan. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az zavarja össze, hogy beírt egy dátumot, és kiírta a rendszer, hogy 1 hetes terhes. Ami persze nem létezik, mert a terhesség első két hetében nem terhes az ember, csak ezt nehéz átadni :D


Az utolsó mensi első napja a terhesség első napja. A kalkulátor nem tudhatja, hogy te úgy írtad be a dátumot, hogy nem vagy még terhes. Annyi a számítógép dolga, hogy kiszámolja, hány hét telt el a megadott dátum óta. És az egy, jelen esetben.

2015. jan. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ahhoz előbb bizonyítani kellene a terhesség tényét! Olyan nincs hogy egy hetes terhesség. Miből gondolod hogy terhes vagy? Peteérés eleve kb a 14. napon van. Nem értem a kérdésed! Terhességi kalkulátort akkor nézz ha nem jön meg a köv. havid, és pozit teszteltél (meg az sem árt ha a doki szájából hallod)!
2015. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Dec.13- án jött meg múlt honapban.Nekem a 17- dik napon van peteérésem,akkor együtt is voltunk a párommal,és rá 10 napra megjött a mensim jan.7- én,amikor a bizonyos beágyazodási vérzésnek kellett volna lennie,egy héttel a rendrs meni elött,ami jan.13- án lett volna,de helyette 7- én volt az első nap.Tegnap csináltam tesztet,az szerint nem vagyok terhes,és holnapra van időpontom dokihoz.
2015. jan. 15. 17:55
 8/16 anonim ***** válasza:

Nem értem én se a krédést. Megjött a menzid, teszt negatív, miből gondolod, hogy terhes vagy?

1 hetes terhesség meg nincs, ha január 7.én menstráltál, akkor most nincs hogy terhes legyél.

2015. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Ez igaz,de mikor január 7- én,megjött,akörül kellett volna a beágyazodási vérzésneklenni.A mensit csak egy héttel késöbb vártam,a héten,azaz 13- án
2015. jan. 15. 19:38
 10/16 anonim ***** válasza:

Megjött a vérzésed, negatív a teszted, te pedig azt gondolod, hogy terhes vagy, mert egy netes kalkulátor azt írta?

Ezt te sem gondolhatod komolyan.


A terhességet az utolsó vérzés első napjától számolják. A gép nem tudja megmondani, hogy terhes vagy-e vagy sem, csak annyit csinál, hogy ha beírod a menzeszed időpontját, kiírja, hogy az alapján hány hetes terhes LENNÉL.


De egyébként 1 hetes terhesség nincs is, hiszen akkor még ovuláció sincs.

2015. jan. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!