Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Carousel fa vonat szett hogy van?

Carousel fa vonat szett hogy van?

Figyelt kérdés

Itt van ez a szett img28.olx.hu/images_aprodhu/18506817_3_644x461_bontatlan-uj-carousel-100-darabos-fa-vonat-szett-favonat-vasuti-palya-egyeb_rev005.jpg Elvileg így néz ki img29.olx.hu/images_aprodhu/18506817_1_644x461_bontatlan-uj-carousel-100-darabos-fa-vonat-szett-favonat-vasuti-palya-debrecen_rev005.jpg

Itt a doboz hátulja img29.olx.hu/images_aprodhu/18506817_7_644x461_bontatlan-uj-carousel-100-darabos-fa-vonat-szett-favonat-vasuti-palya-_rev005.jpg .


A doboz hátuljára rá van rajzolva hogy miből mi van és én azt vettem észre hogy teljesen más van benne mint ahogyan kinéz. Például nincs benne elágazó hanem a 100 darab a díszlettel jön ki. Kórház műanyag fa meg emberek.

Aki megvette ezt a készletet megtudná nekem mondani hogy tényleg úgy néz ki ahogy kéne vagy teljesen máshogy?


2015. jan. 16. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom megnyitni a képeket, hiába másolom át. Viszont nekünk van 60 db-os, ez ugyanaz lehet. a díszlettel jön ki a 60 db, így gondolom a 100 is. és a 60 dbosba van benne 4 bábu, 4 fenyő, útjelzőtáblák, szóval elég sok a díszlet és ezek műanyagok, kivéve a házak az fa. Műanyag a vasúti kicsi oldala is, csak a kerekes alsó rész fém. Egyébként strapabíró a sín is a vonat is. szeretjük, bár a doboz csalóka valóban
2015. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A doboz eleje [link] háta [link] És elvileg így néz ki [link] De szerintem nem jön össze
2015. jan. 16. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!