Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Mit tennétek ha a nővéretek teherbe esne a második babájával de nem akarta csak azért szüli meg mert már túl késő az abortuszhoz és nektek meg nem lehetne babátok?

Felmerült bennem hogy meg mondom neki hogy majd én felnevelem.Szörnyű lesz a babának fekete báránynak lennie. Én szeretném őt. :))


2015. jan. 29. 00:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd és azt is ajánld fel, h állod az orvosi ktg-eket.
2015. jan. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nem akarták megtartani miután megszületett miért ne szerethetnék, miért lenne fekete bárány? Olyan ez a kérdés, mintha egy 16 éves unatkozó kamaszlány tette volna fel...
2015. jan. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én semmit nem tennék, sőt nem is kérném meg, hogy adja nekem. Ha a kicsi megszületik a szülei úgyis szeretni fogják, és felnevelik. Tudom, mert az én nővérem a háta közepére nem akart gyereket, csak későn reagált a terhességére (ez sem érdekelte) A kislány 5 éves, és a nővérem meg az apuka imádja.
2015. jan. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben visszafognám magam, sürgősen!


Az ő gyereke, nem a tiéd, és az, hogy neked még nem jött össze nem hatalmaz fel arra, hogy a szerinted felesleges gyerekét elkönyörögd. Ez nem egy porcelánváza, az ég szerelmére, hanem egy EMBER! Feltűnt? Vannak szülei! Családja!


Neked meg lesz sajátod, csak győzd kivárni!

2015. jan. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Azért nincs gyereked mert önzővagy. Isten tudja, ki érdemel gyereket...
2015. jan. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Remélem az 5ös válaszoló nem komolyan gondolta...

Nyilván ha megszületik, meg fogják szeretni a babát, persze arra is van példa jó számmal, hogy nem sajnos. De ezért nem lehet elkunyizni gyereket. Max, ha le akarna mondani róla teljesen, akkor lehetne rá esély, hogy örökbefogadd.

2015. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csöndbe maradnék a helyedben,mi sem terveztük a fiunkat,legalábbis később szerettünk volna gyereket,de nem mentem abortuszra,mert tisztelem az életet és számomra egy pici embrió is élet már,és mikor megszületett nagyon boldogok voltunk addig is vártunk rá,senkinek nem adtuk volna,csak azért,mert nem volt tervezett.

Miért lenne fekete bárány?? Ne haragudj nagyon buta vagy és éretlen.

2015. jan. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem buta a kérdező, max elkeseredett és dühös. Nyilván, ha nekem nem jönne össze a baba és más meg azon kesereg, hogy terhes és a háta közepére sem kívánná a gyereket, nyilván én is így éreznék.

Kérdező, biztos tisztában vagy vele, hogy azért ez a gondolat, ami felmerült benned csalódottságodban, tényleg csak egy keserű gondolat. A természet jól kitalálta a terhességet, a 9hónapot. Lehet a nővéredet váratlanul érte ez a hír, de mire a szülés jönni fog, addigra már máshogy fogja látni. Azért az is egy másik dolog, hogy talán a nővéredben is lehetne annyi tapintat, hogy ilyen dolgokat nem pont a te orrod alá dörgöl- feltételezem, tudja, hogy neked meg nem jön össze a vágyott baba.



Egyébként előfordulhat még az is, hogy megszüli a babát és mégis fekete bárány lesz. Pont tegnap találkoztam egy anyukával, aki csak sápítozott, hogy a fiát mennyire nem akarta, csak az elsőszülött lányát, de becsúszott a fiu és megszülte azt is. Őt okolja minden rosszért, ami velük történik mostanában és oda is mondja szerencsétlen kisgyereknek. :( Elég elkeserítő volt látni ezt az anyának nevezett emberi lényt. :(((

Kérdező, remélem nálatok nem így fog alakulni a helyzet!

2015. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!