Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért ad ki csipogó hangot az...

Miért ad ki csipogó hangot az Angelcare legzésfigyelőnk, ha nem az elemmel van gond, és hatótávolságon belül van? Idegtépő.

Figyelt kérdés
Néha működik rendesen, néha meg rákezd a csipogásra. Van ötletetek?

2015. febr. 3. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Túl érzékenyre van állítva, mi is így jártunk, csak én sajna véletlenül lelöktem és akkor elállítódott.
2015. febr. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hányasra állítsam szerinted?
2015. febr. 3. 20:25
 3/17 anonim ***** válasza:
Hármasra állítsd
2015. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
hogy csipog? bejelez mintha nem venne levegőt a pici?
2015. febr. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem, ez tök más csipogás. Lassabb. Köszi, holnap az első dolgom lesz hármasra állítani.
2015. febr. 3. 20:40
 6/17 anonim ***** válasza:
ha lassabban csipog és esetleg rezeg is egyet hozzá, akkor egyszerűen elveszti a jelet a két készülék. figyeld meg azt is hogy amikor csipog akkor fent a kis parabola jel villog e. nekünk 401-es van bébiőrös, nem tudom mért veszti el a jelet.
2015. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem tic-tac funkcióra van állítva olyankor?
2015. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Movement és Sound. Mozgás és hang. Erre van állítva! Nem súg közben, csak csipog. Kitartóan. Lassan. Idegesítően. :)
2015. febr. 3. 20:49
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja, vagy bocs, rezgést írtál. Nem rezeg!
2015. febr. 3. 20:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom most megnézni mert már alszik a kislányom, de azt tudom, hogy alulról a 2. funkcióra van állítva. Ha eggyel feljebb nyomom a miénk is csipog folyamatosan. Olyan, mintha a gyerek légzését követné minden egyes csipogás.
2015. febr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!