Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van-e valami trükk, jó ötlet...

Van-e valami trükk, jó ötlet a halolaj beadására 3 éves gyermeknek?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 07:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Sajnos öklendezik tőle. Ha beleteszem több italba, ételbe, nem biztos hogy mind elfogy. Szörpben jó lehet egy kanálban?
2015. febr. 8. 07:23
 2/7 anonim ***** válasza:
hát öszilébe keverve talán vagy dzsemes kenyérre téve(vaj olaj dzsem
2015. febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az én lányom narancsosat eszik, annak egész jó az ízfedése. A szobájában van, ha felkel, megnézem a nevét.
2015. febr. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Natúr narancslé vagy citromlé elnyomja az ízt és az illatot is.
2015. febr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Milyen halolajat próbálsz?

Én a Bérest néztem ki ez valami kapszula ami szétrágható és tutti frutti ízű, nem vettem még meg, de erről van tapasztalatod? Vagy ilyet próbálsz beadni neki?


Én vettem egy olyat ami kis tasakokban van, nagyon büdös volt és jó sok volt az egyszeri adag, hiába kevertem bele bármibe, nagyon büdös volt és nem ette meg kiérezte belőle és az ízét is, amúgy a halat szereti :)

Szóval ezért keresek valami finom ízűt :) és gondoltam erre a béresre:

[link]

2015. febr. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
megnéztem, a miénk Esprico. ÉS tényleg normális íze van szétrágva is.
2015. febr. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Eddig Eskimo kids-et adtam neki, most rendeltem Lysi Kid's tőkehalmáj olajat. Ez ízesítetlen, és nagyon jók a paraméterei. Nekem is ajánlották a Béres halolaj kapszulát, de egy kapszulában sokkal kevesebb az omega 3. Még kettőben sincs annyi. Mert összehasonlítottam párat, és azt figyeltem, melyik a leggazdaságosabb, és melyik tartalmazza a legtöbb omega 3-mat egy adagban. Úgy tűnik a Lysi a legjobb. Összeségében ha az árat, a kiszerelést, az összetételt nézzük. Ha mégis elkerülte valami a figyelmemet, hálásan veszem a figyelmeztetést!Tápanyag a napi mennyiségben (1 teáskanál, 5ml)

Energiatartalom: 170 KJ(41

Zsír: 4,6 g

Ebből telítetlen zsírsavak: 1 g

Egyszeresen telítetlen zsírsavak: 1,8 g

Többszörösen telítetlen szírsavak: 1,8 g


- Ebből omega-3 zsírsav: 1200 mg

- Ebből eikozopentaénsav (EPA): 320 mg

- Ebből dokozahexaénsav (DHA): 650 mg


A-vitamin: 138 µg

D-vitamin: 9,2 µg

E-vitamin: 4,6 mg

2015. febr. 9. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!