Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nemsokára születik a kisbabánk...

Nemsokára születik a kisbabánk és az Emma, Hanna és Csilla név tetszik nekünk, de nem tudunk dönteni. Nektek melyik tetszik a legjobban?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 13:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Ezek közül a Csilla. A másik kettő kezd már elcsépelt lenni.
2015. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
Háromból két lány már Emma vagy Hanna.
2015. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
94%
Bár valóban a nagyon elterjedt nevek közé tartozik, de ezek közül nekem az Emma tetszik a legjobban.
2015. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
94%
Emma
2015. febr. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
84%

Én is a Csillát választanám, mert bár nagyon szép az Emma és a Hanna is, de 10-ből 7 kislányt így neveznek el 2-3 éve folyamatosan, úgyhogy ezt mindenképp kizárnám emiatt.


Nem mondom, hogy egy névnek mindenképp egyedinek kell lennie meg olyannak, hogy soha senki nem hallott még róla, de az se legyen, hogy 8 Hanna van egy csoportban és azt sem tudják melyiket szólítják...

2015. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
94%
Nekem mind a három nagyon tetszik. Az Emma nagyon szép, az picit jobban kiemelkedik.
2015. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%

Hanna tetszett, de mostanában minden második kislánynak ez a neve. Emma is kezd ez a kategória lenni.

Csilla tetszene a legjobban. Csak akiket ismerek Csillákat, azok nem túl kedves emberek, így ez egy kicsit zavarna.

2015. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%

Engem mondjuk pont nem érdekelne névválasztásnál, hogy hány gyerek kapta még ugyanazt a nevet, vagy mennyire népszerű egy név. Nyilván azért népszerűek, mert szépek. Szerintem nem attól lesz egyedi valaki, hogy ritka neve van, ugyanígy egy Hanna vagy Bence sem lesz amiatt szürke egér, vagy "tucat", mert esetleg 4-5-6 másik ilyen nevű gyerek is van a környezetében.


Nekem is volt az osztályomban 2 druszám is, és nem haltam bele.


Egyébként nekem a Hanna tetszik ezek közül.

2015. febr. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%

Az én kislányom neve Emma Viktória.

A Hanna szép, viszont mostanában minden második kislány babának ezt a nevet adják. A Csilla annyira nem tetszik, de persze ez függ a vezeték névtől is hogy melyik illik a legjobban hozzá, vagyis mi úgy választottunk nevet hogy figyelembe vettük a hangzást, a nevek jelentését is.

2015. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%
Való igaz, hogy a Hanna és Emma nagyon gyakori, de nekem ezek tetszenek jobban. Mindkettő egyformán. A Csilla nem annyira. Kizárólag ezeken a neveken gondolkodtok?
2015. febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!