Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A tökéletes fiú nevet keresem....

A tökéletes fiú nevet keresem. Ötletek?

Figyelt kérdés

Vannak nevek amik nagyon tetszenek ,de van amit ismerősök miatt nem adhatok, van ami a páromnak nem tetszik és igazából egyik sem az a tökéletes. Mindig fiú gyermeket akartam , Istennek hála itt van a pocakomban, mindig eltervezettem mi lesz majd a neve. De valahogy nem érzem már olyan "igazinak" azokat a neveket amik tetszenek.

Ha lánykám lenne az sima dolog lenne , csúnyán hangzik, de arra nem görcsölnék rá így .

Egyébként amik tetszenek ; Áron, Alex, Mátyás, Gergő, Hunor , Robin, Damián, Dávid, Kamil


2015. febr. 14. 22:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

nekem egyik sem az igazi

inkább

Martin.

2015. febr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Gergőből, Dávidból sok van, Alex a kisebbséget juttatja eszembe. Robin, Damián nagyon idegen hangzásúak.

Szerintem a többi jó.

Ákos esetleg?

2015. febr. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Vencel, Bercel, Lőrinc, Vince, Merse.
2015. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Elég fura nevek. Ezek közül még az Áront, Gergőt, Dávidot tudom elképzelni...de Kamil meg Damián?


Néhány ötlet: Előd, Botond, Márton, Levente, Zsombor

Nagyon szép nevek és a Márton kivételével magyarok is, ami ma már különleges számba megy sajnos.

2015. febr. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Nekem a Dávid a kedvencem. Ha fiam lesz biztos így fogják hívni. :)
2015. febr. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Csongor?
2015. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Alex, Gergő és a Dávid tetszik ezek közül.
2015. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
4-es! Az általad felsorolt nevek az utóbbi jó néhány évben a névadási lista első helyén állnak. Öt év múlva olyanok lesznek, mint régen a Józsik, Lacik, Péterek.
2015. febr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

8-as: és ez rossz, mert....?


A kisfiam Gergő :) Így nem tudok mást választani a listáról.

2015. febr. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
39%
Kata. Egyértelmű.
2015. febr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!