Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni első menstruáció?

Szülés utáni első menstruáció?

Figyelt kérdés
Három hónap után jött meg először szülés után, szoptatás alatt. Szedtem a fogamzásgátlót és mikor megjött elment a tejem, abba is hagytam, azóta nem szedek semmilyen gyógyszert és 15 napig volt meg, hívtam az orvosom azt mondta várjunk még, ha nem múlik akkor mennyek vissza. Amióta elműlt 5 nap telt el, és ma reggel megint megjött. Az orvosom szabin van, volt valakinek ilyen problémája? Van okom aggódni?

2015. márc. 12. 09:17
 1/1 Marcsicsibi válasza:
Nem tudom mennyire tesz kárt, a fogamzásgátló. ..,de hogy ismét vérzel az nem biztató, menj el sürgősen dokihoz, nem az a fontos, hogy a te dokid vagy sem, hanem, hogy ebben a helyzetben valaki aki szakember nézzen rád.
2015. márc. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!