Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen nevet adnál fiú/lány...

Milyen nevet adnál fiú/lány gyermekednek ha most születne vagy melyik névre változtatnád meg nevét, (ha úgy lehetne. )?

Figyelt kérdés
nekem tetszenek a ritka,különleges,szép nevek,de mind örömmel olvasom! Halmozzatok el nevekkel! :)

2015. márc. 18. 00:39
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nagyon tetszik a Martin, Noel, László, Zsolt.. De ha kisfiam születikakkor László lesz, az imádott édesapám után aki 3 éve hunyt el és második névként pedig a Zsoltot kapná a férjem után :) Ha kislány akkor Vivienn Deborah.. aki ismeri a Volt egyszer amerika cimű filmet és abban van a Deborah cimű szám ami gyönyörű :)
2015. márc. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a fiam Zoltán, nem váltiztatnám meg. Tetszik még a Marcell is. Lányka név esetében a Laura tetszik. Mondjuk egyik sem ritka és nem számít különlegesnek sem. Van az oviban Zille nevezetű kislány, neki illik is, mert nagyon szép. Barátnőm kislánya Zejnep, van a környyezetemben Veselke és Zorka is.
2015. márc. 18. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
76%
Villő, Eszter, Szófia, Szabolcs, Jonatán, Attila
2015. márc. 18. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
46%

Klaudia,Rita

Baltazár

2015. márc. 18. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
65%
+ Dávid, előző vagyok
2015. márc. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
52%
Hunor, Magor, Holló, Attila, Péter, László, Artúr
2015. márc. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
76%
Miklós, Krisztina, Viktória, Izabella, Anna ... de nyilván a vezetéknévtől is függ. A nagyon különleges nevek nekem nem tetszenek. Mivel nekem külföldi a barátom, csak olyan nevet adnék, ami náluk is és nálunk is ismert.
2015. márc. 18. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%

Kislányom Kira, most is az lenne. Tetszik még a Gréta, Nóra, Alexa, Eliza.


Fiú névből igazán csak Gergő tetszik.

2015. márc. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
72%

Még nincs gyerekem. Az elsőszámú neve Balassa lesz. Egyszer beszéltem egy ilyen nevű sráccal, akkor megfogott. Elmeséltem férjemnek (akkor még barátomnak) a nevet, biztos voltam benne, hogy nem fog neki tetszeni, erre kiderült, őt is megragadta a név, és azóta is úgy beszélünk a leendő fiunkról, hogy Balassa lesz. :) Balunak fogjuk becézni.


Mindenképp lesz második neve, arról még nem döntöttünk. Nekem tetszik a Szabolcs, Zsombor, Zsolt, férjemnek ezek nem annyira. Majd keresünk olyat, ami neki is jó. :)

2015. márc. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
48%
Zétény, Regő, Csongor, Rege, Lelle, Léna, Villő, Eszter.
2015. márc. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!