Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a kedvenc lánynevetek?...

Mi a kedvenc lánynevetek? Vagy ami tetszik?

Figyelt kérdés
Kislányt várok, bár én mindig fiút akartam. Ez most derült ki, hogy mégse fiú. És lánynévben nem is gondolkoztam, meg nincs is ami tetszene. Nektek mi tetszik? 19/L
2010. febr. 16. 20:09
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

17:31-es vagyok.

Ne aggodj,ez termeszetes h felsz en is nagyon feltem.

De amikor mar ott leszel akkor sodorni fognak az esemenyek.Hidd el h ugyes leszel es egy gyonyoru kishercegnod fog szuletni.Amugy en is fiatal anyuka vagyok(21 eves).

Megkerhetnelek h megird h melyik nevet sikerult valasztanotok?Es azt is h ha megszuletett a kisholgy?:)

2010. febr. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Persze megírok mindent:)

A második neve tuti Anna lesz,de majd még megálmodom az elsőt is:)...Köszönöm,nagyon rendes vagy...Biztos neked is tüneményes a babád,reméljük anyára fog ütni...:P

2010. febr. 17. 22:34
 33/34 anonim ***** válasza:
Szia! Most akadtam rá a kérdésedre! Hogy neveztétek el a lánykát? :)
2011. jún. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Lilla, Nóra, Diána, Bella, Réka, Milla vagy Milena, Dominika, Noémi, Barbara
2015. ápr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!